İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Derbiyi kim alır?

Fenerbahçe - Galatasaray derbisini kim kazanır?

• Fenerbahçe

Kullanılan: 16 32.7%
  • Galatasaray

Kullanılan: 15 30.6%
  • Beraberlik

Kullanılan: 11 22.4%
  • Hakem kazanır

Kullanılan: 7 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    49

HostPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maç GS'nin hakkıydı. GS taraftarı olarak üzüldüm açıkcası. 9 Eksik oyuncuyla çıkıp Roberto Carlos ve Alex'li bir fenerbahçeyi bu kadar bastırmak takımımla gurur duymama neden oldu.Tebrikler GS.

turkiye: 0 - 0 brezilya =))

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
kupadan yana şansımız yok sadece bu kadar.

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hehhe gs bastırdı ama olmadı..

Artık Fb liler 25 yıl beklemeiş sonraki maçımı bekeleyemicek :)

berabere bitti maç..

Fenerbahçe'ye alerji yapıyor Türkiye kupası .) Ezdik ama yenemedik. Ali Samiyende yeneriz, seneye bırakırız fenerbahçenin umutlarını :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Arkadaşlar komik bir durum var. Böyle Türkiye-Brezilya, 11 Türk oyunculu Galatasaray filan derken öyle bir hava yaratıyorsunuz ki, Galatasaray yönetiminin tercihiymiş bu gibi. Daha önce de yazıldığı gibi Galatasaray, son 5 senede Fenerbahçe'den çok yabancı oyuncu alıp/gönderdi, artık para kalmadığı için de alamıyor. Yoksa banka hesaplarımız taşıyor da, biz Türk gücünü temsil eden bir takımız tribinde değil yani. Kendi takımınızı biraz daha yakından tanımanız gerekiyor gibi geldi bana. Galatasaray'ın UEFA'yı aldığı senenin ertesi sene Şampiyonlar Ligi muhabbetleri dönerken, GS başkanının "Keşke fırsat olsa 11 yabancı oynatabilsek, rekabet edemiyoruz" vecizesi bugün kulaklarımızda. İstanbul takımları hep maksimum limit neyse o kadar yabancı aldılar her zaman. Galatasaray'a hiçbir zaman Romanya takımı dendiğini hatırlamıyorum, Galatasaray'daki Hagi ve asıl gizli kahraman Popescu'nun getirdiği ekol, bugünkü Alex-Aurelio ikilisinden çok daha baskındı.

Bunun dışında tabi ki maçın kağıt üstündeki favorisi Fenerbahçe olmasına rağmen top yuvarlaktır, kazanan da dört köşe. Takımımıza güveniyoruz ikinci maç için, iyi oynayan kazanır umarım.

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar komik bir durum var. Böyle Türkiye-Brezilya, 11 Türk oyunculu Galatasaray filan derken öyle bir hava yaratıyorsunuz ki, Galatasaray yönetiminin tercihiymiş bu gibi. Daha önce de yazıldığı gibi Galatasaray, son 5 senede Fenerbahçe'den çok yabancı oyuncu alıp/gönderdi, artık para kalmadığı için de alamıyor. Yoksa banka hesaplarımız taşıyor da, biz Türk gücünü temsil eden bir takımız tribinde değil yani. Kendi takımınızı biraz daha yakından tanımanız gerekiyor gibi geldi bana. Galatasaray'ın UEFA'yı aldığı senenin ertesi sene Şampiyonlar Ligi muhabbetleri dönerken, GS başkanının "Keşke fırsat olsa 11 yabancı oynatabilsek, rekabet edemiyoruz" vecizesi bugün kulaklarımızda. İstanbul takımları hep maksimum limit neyse o kadar yabancı aldılar her zaman.

Bunun dışında tabi ki maçın kağıt üstündeki favorisi Fenerbahçe olmasına rağmen top yuvarlaktır, kazanan da dört köşe.

Galatasaraylı olarak katılıyorum para yok malesef :) olsada alsak 1-2 tane adam gibi oyuncu.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
ben serveti affetmiycem adam sanki düşmana giriyodu tamam maç ama abi eski arkadaşların kafalarını ayaklarını kırmanmı gerekli :D

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Harika top oynadık,takımımla gerçekten gurur duydum.

Arda,Serkan,Barış... 3 Sene sonra bu genç yüreklerin,yüreğiyle ve bileğiyle top oynayan bu çocukların nerelere geldiğini,Glatasarayı nerelere getirdiğini,Türk futboluna neler kattıklarını görmek çok güzel olcak.

ilk 11deki eksikler yüzünden böyle bir maçta kulübede göreve hazır bekleyen paf oyuncusuna ,eksik bir deste adamdan bu maç için kalbi çarpanına kadar hepsini tebrik ediyorum.Kadıköy sustu bizi dinledi...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya abartmayın Allah aşkına ya :D
harika top oynayan kim:) ortada ve zevksiz bir maçtı. top kaybı, aptalca hareketler doluydu iki takımda da.
yani izlemesek maçı, sahayı fenere dar ettiler, 10 şut direkten döndü, tek kale maç oynandı sanacaklar.
zevksiz tadsız tuzsuz bir maçtı..şans gs den yanaydı, kadıköyden golsüz ayrıldı.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
ya abartmayın Allah aşkına ya
harika top oynayan kimortada ve zevksiz bir maçtı. top kaybı, aptalca hareketler doluydu iki takımda da.
yani izlemesek maçı, sahayı fenere dar ettiler, 10 şut direkten döndü, tek kale maç oynandı sanacaklar.
zevksiz tadsız tuzsuz bir maçtı..şans gs den yanaydı, kadıköyden golsüz ayrıldı.

asıl bu yorumundan sonra senin için ben düşünmeye başladım hangi maçı izledi diye veya hangi gözlüklerle izledi diye :) Şans galatasaraydan yana oluyor ve golsüz ayrılıyor buda çok garip :)

Ben bu yorumu yapmadım say favorites :p

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Favorites evet izlememişsin tek kale maç oynadı sanacaklar diyosan...
Evet izlememişsin bu genç çocuklar sizin her zaman göğsünüzü kabartan all star takımınıza sahayı dar etmedi diyosan.

\'\'harika top oynayan kim ortada ve...\'\' bu cümlende beni koparttı.Aynı maçı izledik dimi ?

Bildiğin tek bir doğru var postunda,evet...Kadıköyden malesef golsüz ayrıldık.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ben izlemedim, GS daha iyi oynamış sanırım herkesin görüşü o. Ama sonuçta maç FB-GS maçı, fb yener gs yener, bu kadar beraberliğe sevinmelerini anlamadım ben. Yüzde yüz yenilecekler gibi bir hava mı vardı. Size demiyorum yani, facebook'da statusune bir suru nasi koyduk filan yazan bazi arkadaslar gordum de biraz önce.

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben izlemedim, GS daha iyi oynamış sanırım herkesin görüşü o. Ama sonuçta maç FB-GS maçı, fb yener gs yener, bu kadar beraberliğe sevinmelerini anlamadım ben. Yüzde yüz yenilecekler gibi bir hava mı vardı. Size demiyorum yani, facebook'da statusune bir suru nasi koyduk filan yazan bazi arkadaslar gordum de biraz önce.

galatasarayın kadrosuna bakınca herkesin kafasında banko fenerbahçe vardı ve tahminlere bakarsan en az 3 farklı galibiyet deniyordu. bu insanları şaşırttı legalparalarıda yatırttı :)

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Tek başarısı Galatasarayı yenmek olan fenerbahçe'nin başarısız olduğunu görük.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5