İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Derdime Care yokmu-YARDIM LÜTFEN

B

Bedavalar-Net

Misafir
Arkadaslar bu adsense reklamini anasayfamda bir türlü gösteremedim,bedavalar.net ara sayfalarda bazen reklamlara denk geliyorum.Bu konuda bilgisi olan varsa sevinirim.Sitem google tarafindan kolayca indexleniyor adsense robotlari farklimi bu google bottan,2500-3000 arasi hit aliyorum google dan anlamadim gitti.

selamlar..

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banada zaman zaman boş geliyor anasayfa mantığını çözmüş değilim google bu ne yapsa yeridir.. O yüzden farklı kombinasyonları denemende fayda var..

Bende 2 hafta indeximin boş olduğunu hatırlıyorum o yüzden hemen panik yapmayın arkadaşlar..

İyi çalışmalar..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aman dikkat updated ile google'ı aynı sayfaya koyamıyorsun benim bildiğim. bir de updated kullanacaksan eğer, anahtar kelimelerini arattıkları zaman sponsorlar bol çıkmalı ki insanlar ona tıklasın sen de para kazan. örneğin gülşen diye arattıklarında sponsor reklam çıkacağını zannetmiyorum, sen haybeye updated'a hit kazandırmış olursun.

B

Bedavalar-Net

Misafir
Gulsen diye aratinca updated de 3 tane sponsor cikiyor.Goole ile updated in ayni sayfada olmali veya olmamali oldugunu bilemiyorum.Zaman gösterecek :D

iyi geceler herkeze,uykuya gec bile kaldim.(23.38)

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) iyi gecelerde sen nerdesin öyle burda saat 1e geliyor

B

bulentozturk

Misafir
AdSense'in robotu Googlebot'tan farklıdır.
Eğer robots.txt kullanıyorsan AdSense robotunun sitende dolaşması için aşağıdaki satırları robots.txt dosyana ekle.

User-agent: Mediapartners-Google*
Disallow:

Bunun dışında normalde bende AdSense reklamlarını görüntüleyemiyorum. Ne zamanki bi proxy arkasından bağlanayım, o zaman reklamlar görünüyor. Sanırım Google bazı IP'leri ban'lıyor. Modemini kapatıp açıp yeni IP almayı dene.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
updated ile google reklamlari aynı sayfada yayınlanırsa ne olur ki bir iki hafta yasak mı bu ?

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bnm bildiğim yasak diğil hatta bi çok site updatede üye iken üyelik aldı öyle olsa updated reklamı blundurduğunuz için kabul edilmediniz üzgünüz demezmi??*

M

malatyasporlu

Misafir
neden acaba bence kombinasyonla falan alakası yok iframeyle yaptığım www.tckimlik.net.tc almancada olsa gösteriyor bence titleni değiştir... yeni bişeyler kat..

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tip: If it's been more than 4 hours since you added the code to your pages, and you're still seeing PSAs, check that your page doesn't contain any content that is against our program policies, and that you're not blocking our crawler with a robots.txt file. You can also contact us. They'll be happy to look at your pages to see if anything is broken.
Google kurallarını okurken bunu buldum. Senin ana sayfana eklemen 4 saati çok aştı :) Sitene baktım, robots.txt de yok. Sayfanda google kurallarına aykırı bir şey yoksa -ki ben göremedim- googleye email göndermen iyi olacaktır.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bedavalar.net, seninde gördüğün gibi soruna çözüm buldum.Bu çözümü google a mail ile bildirdim.Eğer kurallara aykırı değilse, yakında ana sayfanda google reklamları görebileceksin :)

Dip not:
Arkadaşlar, bildiğim kadarıyla (-ki, bir kaç yabancı içerikli sitede öyle yazıyor) robot.txt dosyasını public_html içine değilde, kök dizine koymanız gerekiyor.
Yani dışarıdan biri www.siteadresix.com/robot.txt yazdığında döküman açılıyorsa, bu yanlış yerdedir.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bedavaonline' Alıntı:
Dip not:
Arkadaşlar, bildiğim kadarıyla (-ki, bir kaç yabancı içerikli sitede öyle yazıyor) robot.txt dosyasını public_html içine değilde, kök dizine koymanız gerekiyor.
Yani dışarıdan biri www.siteadresix.com/robot.txt yazdığında döküman açılıyorsa, bu yanlış yerdedir.

Tamamen yanlış bir bilgi. Çünkü arama motorları gelince siteadresix.com/robots.txt adresine bakıyor. Sizin ana dizininize inemez arama motorları. "public_html" içinde olmalı ve adres satırına yazıldığında açılmalıdır robots.txt.. (bkz: http://www.w3.org/robots.txt)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5