İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

derinlik ve parlaklık nasıl kazandırabilirim

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
http://blogandweb.com/2007/07/05/iconos-para-tu-feed/

mesela burdaki 1 - 2 - 7 deki buttonlar gibi (özellikle birdekiler) nasıl derinlik parlaklık kazandırabilirim

2. sorumsa bir yazıyı nasıl 4. nün sonundaki rss yazısı gibi birincideki sinyal halkaları gibi resime gömebilirim?

bu sorulara cevap verirsebiz çok sevinicem:)

BordoMavi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.ndesign-studio.com/resources/tutorials/

verdiğim adresi incelersen ingilizce ama resimli olarak anlatmış nasıl yapılacağını

7. sıradakini yapabilmen için o şekli photoshopta çizip daha sonra üzerine style vermen gerekiyor. style lerden biri stroke yani çizgi ama cizgiye şeffaklıkta vermen lazım bir diğeride bevel and embos buradanda resim üzerindeki parlıkları ayarlayabilirsin birde granidette uygulayabilirsin. bu biraz karmaşık gelmiş olabilir o yüzden verdiğim linki sen iyice incele ne kasdettiğmi anlarsın

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bordomavi,
linkte verdiğin sitede illustrator programı için hazırlanmış dersler mevcut.

barış bunu nasıl yapabileceğini müsait olduğum bir zaman anlatacağım.

BordoMavi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
farkındayım verdiğim linkte onların olduğunun fakat photoshopla pek bi farkı yok. mantığını çıkartsın diye verdim. sonuçta kendi başına çabalayark yapacağından hazır olarak öğreneceğinden daha fazla fayda görür

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
teşekkür ederim deneyerek buldum ben:) ama tabi basit yapabiliyorum yeni bilgiye açığım

BordoMavi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5