İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dernek sitesi acil

Grafiker-Adam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar acil dernek sitesı yaptırıcagım fıyat ucuk kacık olmadıgı surece anlasabılırız pm ile iletişime gecebılırsınız

Remark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istediğiniz özellikler ve ödeyebileceğiniz fiyatı pmlermisiniz.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
hocam benim yaptığım bir dernek sitesi var genç iş adamları için siz nasıl bir site istediğinizi ve özellikleri pm atarsanız yada detaylı bir şekilde buraya yazarsanız bende ona göre bir fiyat yazabilirim yani sistem hazır ama sizin isteklerinizi karşılayıp karşılayamayacağını kontrol etmem lazım + tasarımıda ben yapmam başkasına yaptırırız onun parasınıda siz karşılarsınız.

Grafiker-Adam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 $ ıcınmı kacıcam ya bıraz anlayıslı olun lutfen burda bır aıle oldugumuzu dusunuyorm ben ve yerı geldıgı zaman bu sekıl seyler olabılırmıs

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
5$ ama tam 1 aydır vermiyorsunuz, bunu istemekten ben değil; istetmekten siz utanmalısınız...

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Link Kasıldı - Güvenilir
Alım Grafiker-Adam (4) 2008-10-26

10. ayın 26 sında yapılan alışverişin ücretinden 5$ paypal hala verilmemiştir. 5$ dostlar, ona göre alışveriş yapınız lütfen...

grafiker adam seni kınıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5