İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Soru Description hakkında bir soru.?

CoLd!uX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyi akşamlar arkadaşlar son zamanlarda description ve keywords kaldırılmaya başlandı bir çok ünlü hitli siteler de aynı şekilde artık bir önemi yokmu bu metaların bende kaldırmayı düşünüyorum faydası zararı yararı vs.. ne gibi sorunlar yaşayabilirim sadece danışmak istedim herkese iyi çalışmalar..

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Hangi siteler kaldırdı? SEO için faydalıdır meta etiketleri

CoLd!uX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
en basitinden bildirgec hatta pillinin tüm servisleride aynı şekilde kaldırılmış...

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en basitinden bildirgec hatta pillinin tüm servisleride aynı şekilde kaldırılmış...

Bence onlar içerdikleri makale sayıları çok fazla olduğu için keywords ile max 70 -80(yanlış biliyorsam düzeltin) kelime seçimi ile google da kendini sınırlandırmak istemiyor diye düşündüm ama diğer üyelerin düşüncelerinide merak etmiyo değilim..

floppy

1
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Faydası var, zararı yok. Google açısından faydası olmayabilir, yeni şeyler attı herkes ortaya. Haklı olsalar bile olayı sadece Google ile sınırlandırmamak lazım.

TheKorsans

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
Onların seo biçimi biraz farklı. Örneğin bir yazı yazıyorlar yazının etiketleri googleye etiket olarak alıyor.Yazının açıklaması var o açıklama kabul ediliyor.Tabi farklı bi sistemleri var .

CoLd!uX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kaldırmaktan vazgeçtim teşekkürler yorumlarınız için..

Golqesiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google ye sitenizi yazdiginiz da sitenizin altinda description yani aciklamasini görürsünüz.. Faydasina gelince anahtar kelime kadar önemlidir.. Seo üzerine kurulu hic bir site description ve keywordslarini kaldirmaz.. Seo nun vazgecilmez ikilisidir cünkü..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5