İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Deseğinizi Bekliyorum.. Özellikle Forum sitelerinin..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Bundan yaklaşık bir ay önce projemizi hayata geçirdik ve biraz test ettikten sonra dün iyinet forumlarında ilgili konuda Tanıttık... Projemizin Gelişmesi Ve büyüyebilmesi için Siz değerli webmaster arkadaşlarımdan destek istiyorum. Forum sitesi sahibi arkadaşlarımız forum kullanıcılarını sitemizi kullanmaları yönünde yönlendirirler ise bizlere çok büyük bir destekte bulunmuş olurlar. Sitemiz üzerinden yüklenen resimlere yazı yazabildiğiniz için yüklenen resimleri kendinize özel hale getirebilirsiniz..

http://www.resimlerim.us

M

MedyaGraf

Misafir
Forever resimlerim.us ;)

Hep destek tam destek .... ( ya bu lafı fenerliler söylüyodu ben neden kullandım şimdi )

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gel şuna vbulletin olayınıda ekle tam olsun :) şimdi kullanıcılar alıştı konu açarken otomatik yükleme olayına bi araştır imagesin var böle bi olayı çokta güzel olur...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
keyfinebak.com' Alıntı:
gel şuna vbulletin olayınıda ekle tam olsun :) şimdi kullanıcılar alıştı konu açarken otomatik yükleme olayına bi araştır imagesin var böle bi olayı çokta güzel olur...

evet onun üzerinde çalışıyorum benim forumdada var imageshack in biraz geliştireyim inşallah en kısa sürede o eklentiyide koycam... ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5