İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

design.iyi.net quiz niye hala aktif değil

malioztekin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saat 22.00 keşke uyumadan önce satılık temamı ekleyebilseydim:)bu sistem çok işime yarayacak vbulletin temalarım için

T

trgy

Misafir
Yetiştirmeye çalışıyoruz. Acele etmek istemiyoruz sabaha online olur.

malioztekin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm bir kere şansımızı denedik olmadı başka yollarla ekleme şansımız yokmu yaptığım vbulletin temalarına burda alıcı bulacağıma inanıyorum

T

trgy

Misafir
@line
En baştan öğren :D 3 doğru 7 yanlış :p
@onur
6 doğru 4 yanlış

Şimdilik kimlerin ne yaptığına haber veremiyorum ilerleyen günlerde hangi soruları yanlış yaptığınız bile gözükecek ve sorular sürekli değişecek. 3 kere girme hakkınız olacak.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
@line
En baştan öğren :D 3 doğru 7 yanlış :p
@onur
6 doğru 4 yanlış

Şimdilik kimlerin ne yaptığına haber veremiyorum ilerleyen günlerde hangi soruları yanlış yaptığınız bile gözükecek ve sorular sürekli değişecek. 3 kere girme hakkınız olacak.

Valla böyle sınavlardan pek hoşlaşmadığım için normaldir

poGo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bende merak edip çözdüm fena değildir heralde :p Tavsiyem mutlaka sorulara süre de verilmesi yönünde. Her soruya yarım dk gibi bir süre... O eklenecek özelliklerin yanında buda olsa iyi olur

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Sorular full adobe ile ilgiliymiş ben çözsem 10'u da yanlış çıkar. :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5