İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

desktop program

Net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
merhaba arkadaşlar

şuan yapmakta olduğum bir projem var bunun için yardımınıza ihtiyacım var.Daha önce hiç karşılaşmadığım bir şey bu.

Ben scriptimi bir internet sitesi olarak değil de masaüstünden girilmesini istiyorum.

Yani şöyle programın ikonuna tıklanıldığı zaman belli bir boyutta pencere açılacak bu pencerenin için benim web sayfam yer alacak.

yapmak istediğim şey bu fakat nasıl yaparım , hangi programa dili ile yaparım bilmiyorum.basit birşey ise eğer yardımcı olursanız sevinirim.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
DOğrusu aklımda değil ama visual basic ile çok ama çok basit bir şekilde yapılıyordu bu. Aslında explorer motorunu çağırarak yapıyorsun, bir kaç tıklama hazırlanıyordu. Ben denemiştim tam istediğin gibi bir şey.

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Selam dostum,

aradığın şekilde bir programın kaynağını bulup biraz bişeyler düzenlemiştim umarım işine yarar.

"website" dosyasından açılacak sayfanın boyutunu adresini ve üst başlığını düzenleyebiliyorsun, ayrıca website dosyası değil de diğerinin ismini de değiştirebilirsin sorunsuz çalışıyor.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59

Net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
peki bunu bir install haline getirim ayar.ini veya website.txt i program_files içine atıp exe kısayolunu da masaüstüne göndermenin yolu varmı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi