İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Destek İçin Teklif

[KaDeSign]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu kadar kişiyiz forumda ve hepmiz sanıyorum 2-3 saat netteyiz. teklifim şu adbrite ve google reklamlarına sahip reklamlara tıklayıp birbirimize destek olmalıyız.

siz ne dersiniz???????? :confused:

F

futbol-tr

Misafir
böyle konu açmak yasak değil mi? konu kapansın lütfen.. bi kaç kendini bilmezin yüzünden Türkiye'nin adı kirleniyor

S

Skeleton

Misafir
bunlar kısa vadeli işler hocam. 1 ay tutar, iyi para da alırsın sonra toplu halde atılırsınız

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşın üstüne bu kadar gitmeyin ya... Konuyu anlatmanız bence onun için daha yararlı olacaktır..

Şimdi Adbrite ve Adsense aracı firmalar. Ve ilgili şirketler bunlara reklam verir, bizde bunları sitemizde yayınlarız. Adamların burdaki amacı nedir ? Bi ürününü bi şeyini tanıtmak satmak pazarlamak vb. gibi şeylerdir. Bunu için Adbrite ve Adsense e para ödemektedir. Bizde bu reklamlara ilgisi çeken ziyaretçilere göstererek hem reklamın karşılığını vermiş oluruz hemde payımıza düşen miktarı alırız. Düşün biz sürekli kendi reklamlarımıza tıklarsak ne olur ? Adamlar hiç bir şey kazanmaz, sürekli bomboş ziyaretçi alakasız adam gitmiş olur. Ve eninde sonunda bunu onlar anlayacaktır. ve bunu anladıklarında anında sorgulamalar, araştırmalar başlayacaktır. Hem reklam veren hemde aracı firma karşısında kötü duruma düşülecektir hemde ülkemizin kara geçmişine bi kötü olay daha eklenecektir.

Olaya bu açıdan bakarsan ne kadar yanlış bir şey düşündüğünü anlayacağını umuyorum...

Bu tarz şeyler yapacağın yerine yaratıcı bir şeyler bulup ilgi çekici siteler yaparsan ve hedef kitlene ulaşabilirsen bunun yanına birde bu hedef kitle ile ilgili reklam eklersen zaten yeterince tıklama olacaktır. Hem sen kazanacaksın hemde reklam veren kazanacaktır. Bu durumda aracı firma ile ilgili de bir problem olmamış olup mutlu bir şekilde paran ile istediğin şeyi yapabileceksin...

İnşallah faydalı olmuştur..

Saygılarımla..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muratozcirpici eline sağlık izninle her soran insana bu yazıyı kopyala/yapıştır yapmak istiyorum gayet açıklayıcı.. eğer bunu da anlamıyorlarsa artık.. :p

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop' Alıntı:
muratozcirpici eline sağlık izninle her soran insana bu yazıyı kopyala/yapıştır yapmak istiyorum gayet açıklayıcı.. eğer bunu da anlamıyorlarsa artık.. :p

sağol..

tabi ki yapabilirsin istediğini telif hakkı felan yok :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5