İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Destek rica etcektim ;)

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Databasesi patlamış forumlarımızı tekrar yoluna sokabilmek için sizlerden de destek istiyorum. Her arkadaş 3,5 mesaj postlasa daha çabuk toparlanır diye düşünüyorum forumlarımız.
Yardım ve desteklerinizi esirgemiyeceğinizi ümid ediyorum.
Saygılarımla,
Tolga

http://www.duygusuz.com/forum

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla üye olun mesaj atın mesaj alın. Bilimum takılın işte.. bıkacgun takılsanız yeter. Maksat yeni ziyaretcıler bısıler oluyo sansın. Forum bombos kaldı valla.

M

malatyasporlu

Misafir
Service Unavailable

rica etçeğin(!) destek için girdiğimde çıkan yazı !

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaf arkadaşlar sallayın gitsin. Abuk subuk bir konu açmışım işte. Bende şimdi yeni farkettim ;)

B

besiktaslim

Misafir
:D valla bu işe el atan varsa bizede bekleriz.__
ciddi biz 8 kişi dolduruyoruz artık

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeş ayıptır sorması, Database patladı derken ne oldu yani, neden bu hale geldi, yedeği yokmuydu ki hem?

B

besiktaslim

Misafir
flood koymamıştır büyük ihtimalle yani adam
bir kodla falan otomatiğe takıp full kullanıcı adı vs. ekleyip durmuştur.
15 saniye flood koruması koysaydı bunlar olmazdı olan olmuş artık

tolga hat sen bize gel yeter sana kargoyla pasta yollarım :) çayda gönderirdim ama soğur, isteğe bağlı çay, pasta resmi bile koyarım :D

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
besiktaslim' Alıntı:
flood koymamıştır büyük ihtimalle yani adam
bir kodla falan otomatiğe takıp full kullanıcı adı vs. ekleyip durmuştur.
15 saniye flood koruması koysaydı bunlar olmazdı olan olmuş artık

tolga hat sen bize gel yeter sana kargoyla pasta yollarım :) çayda gönderirdim ama soğur, isteğe bağlı çay, pasta resmi bile koyarım :D
Beşiktaş kardeş iii de her Flood yiyenin Db'si gidecek diye bişey yok ki. Hatta gitmez yani, sadece DB biranda şişer. Daha da devam ederse bi yerden sonra kitlenir. Yani DB nasıl siliniyor yada patlıyor demekle neyi kastediyor o da tabi önemli. :rolleyes:

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynen dedigim gibi db patladı. DB nin bulundugu klasorun icinde vardı yedek ( koyacak baska yer yoktu sanki ) oda uctu. Ama .ldb dosyası ucmamıs :) Uctudan kastim silindi db. Nasıl olduguna gelince hicbir fikrim yok. Flood olayi falan degil.
8. aydan kalma bir yedegim vardi da konular falan abuk subuk olur diye konuları sildim. Kalan uyeler bizimdir :))
Siz siz olun firmanızın aldıgı yedeklere guvenmeyin. Hatta yedeklerinizi hostta da tutmayın. Atın kendı bılgısayarınza dursun.
Saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5