İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dev Ekip Toplanıyor

scowl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar söze şöle Başlamak isterim.

Forum kurdunuz başarılı olamadınız hit olamdı kazanç elde edemedinizmi ?
bunca zamandrı site açtınız bi adam olmadımı ?
olan gözunuze ve zamanınızamı oldu ?

İşte Tam zamanı açtığım 1 forum var.artık bende dedim ki bi forum açayım bi ekip olalım herkez bi yerden tutsun kazanalım dedim. Forum 1 genel forumdur.Not olarak şunu duşcem forum ekibine alınan arkadaş forum gelirine herzaman ortaktır.ve sitede herzaman söz sahibi olacaktır.

Ne lazım ?
5 İçerik Sağlayıcı
1 Reklam-tanıtım
2 Forum Bakımı
1 Edit ve grafik
1 Yonetici

10 kişilik böyle bir ekip olcaz hepimiz eşit olcaz Foruma Kendini verebilce yurekten arkadaşlar arıorum.forumu kuralı 2 gun oldu ve 100 uyeyı aştım 260 koyuda geçtim emin olun 4 ay sonra çok buyul bi forum olcak Bunda garanti veriyorum. İletişim adresim Messenger: [email protected]
Website adresi: www.zeylek.com

lbrk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
forum bakım-yönetici için talibim

You

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Moderatörlük yapabilirim tabi isterseniz.

scowl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabiki msn den iletişime geçelim arkadaşlar

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
içerik sağlayıcı ,reklam - tanıtım, yönetici,mod zamanında ufak çapta bir forum sahipliğim ve başka bir forumda içerik sağlayıcıydım bana uyar

scowl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lugas msnden görşelim kardeşim Kişisel iletindede değin gibi "Sonunda azmedenler muhakkak kazanır ! . ." Biz onlardan olcaz :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
bi konu daha açılmış öteki arkadaş kim?

scowl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O uyelik benim fakat akitf edilmedi edilse bundan açmazdım

serhat54

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Teknik Destek Falan Aranıyorsa Özel Mesaj Alayım. Smf Konusunda Başarılıyım.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Multi üyelik yasaktır, bu konuda kimseye kıyak geçme gibi bi şey söz konusu olamaz. İki üyeliğiniz de banlandı.

DenizC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yanlış anlama

multi uyelik falan yok o uyeliğim çok eskidir.kullanmıodum normal bu real uyeliğimi aktif etmediniz için mecburen onu açmak ozrunda kaldım suçu bende deil kendinizde arayın ama şunuda sölemek isterim bu uyeliğim akitf edilmesse veya ban atarsanız.Tam işte burda yazıyorum hiç bir zaman bu foruma giriş yapmıcama söz veririm sırf ban atmak için zevk için ban atıosanız ben burda durmam zaten biraz profesyone olun ltfen

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5