İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dev Forum Sitesine Ekip araniyor

DeathAngel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaslar youtubede TR ve USA da yayin yapan kanalimizin forum sitesi icin Ekip arkadaslari aramaktayiz. Kanalin kurucu yakin dostumdur.Şu an kısıtlı olan yönetim ekibimiz, artık birçok şeye yetişemiyor.
Bu sebeple yeni açılan forumumuza ekip arayışımız bulunmaktadır.

Hizli bir yukselis gosteriyoruz. Amerikadaki sponsorlarmizdan aldigimiz ufak yardimlar ile lisansli bir vbulletin forumu actik.Hosting,domain,lisans ucreti vs. herseyi onlar karsilamaktadir. Forumun asla kapanma gibi bir sebebi yoktur. Forum webmaster/hek/film/oyun forumu degildir.Genel foruma biraz dayanmaktadir.

Yavas yavas emin adimlarla ilerliyoruz.
Ciddi Kisileri aramizda gormek isteriz bu konuyu admininlede konustum.

Forum sitemizin adresini pm atarak yada pm isteyerek öğrenebilirsiniz, her tür insan olduğu için adresi konuya yazmak istemiyorum.

Ucretli calisacak , paylasim ekibi tarzi kisiler aramiyoruz.
Ciddi anlamda iyi bir ortam ve guzel bir forum ortami yasamak isteyenlerin gelmesini rica ediyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5