İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

devamını oku yazısından sonra arka plan resmı grunuyr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dodo007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar

bı ste yaptım ana sayfasına yazı eklıyrm devamını oku kısmını ayarladgm zaman yazıya tıklandıgında yazının arkasına sıtenın arka plan resmı gelyr ve yazı okunmaz hale gelyrr bunun sebebı ne olabılır

Adem Altan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
link var mı? yoksa localhosttamı çalışıyorsunuz?
css kodlarınızı incelemeniz fayda sağlayabilir. Link 2 alana birden verilmiş olabilir.

VBCRAFT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yalnış yönlendirme olmasın ama en son single.php de bi değişiklik yaptınız mı? yada arkadaşımın dediği gibi css ayarlarına ekleme yaptıysanız çakışma olma olasılığı yüksek..

dodo007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
single php de en son sitenın en altında wp gururla sunar yazısı vardı onun bulundugu kodları cıkardım. onun da nasıl cıkarılacagını forumdan ögrenmıstım fazlasında brsey yapmadm

ındex.php degıl footer.php den kaldrdm ama

cıkardıgım kodları ekledım sorun yıne aynı degısen brsey yok problem ondan kaynaklanmyr

VBCRAFT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diğer temalarda da aynı sorunmu var? hiçbirşey yapmadğını söylüyorsun çünki..

dodo007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kontrol ettım onlarda olmuyor.Bu temanın neresıne ne zaman nasıl dokundum hc blyrm ama temayı silip yenıden yukledgmde sorun ortadan kalktı.Kodlarda tek yaptgm sey alttakı wordpress gururla sunar yazını kaldırmaktı.

Yardımlarınız ıcın tesekkurler....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5