İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Devren Hosting Firması Alınacaktır

DehaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhabalar Ben Bobois Hosting İnternet Hizmetlerinden ; Volkan Şevket ALAN

Hosting Firmanızmı Var Yönetim Yapamıyormusunuz, Müşterilerinizi Yüz Üstü Bırakmadan Bize Devredebilirsiniz.

Reseller, Vps, Dedicated server Devirleri alınmaktadır.

iletişim için [email protected]

AOB WEB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İsterseniz size uygun şartlarda reseller sunabilirim, sanırım sektörde yenisiniz (fikrimdir lütfen alınmayın).

tasarla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
öncelikle hosting hizmeti verenlerin

<strong>Registration Service Provided By: </strong>Registration Service Provided By:
WWW.ISIMTESCIL.NET

önce kendinize hizmet verin sonra başkalarına hizmet satarsınız.

Created:
2010-09-24
Name Server:
NS1.AJANSBOBOIS.COM (has 3 domains)
NS2.AJANSBOBOIS.COM (has 3 domains)

firma adresi, telefon ve vergi bilgileri alabilirmiyiz ? Yoksa sizdemi 100 tl ye kurulmuş hosting a.ş misiniz ?
Bu hevesten vazgeçin cocuklar başka bişeydemek gelmiyor.

DehaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Evet daha yeniyiz 15 bin gibi yatırımla başladık amacımız müşteri pörtföyü oluşturmak şubat ayı içersinde kendi makinalarımıza geçiyoruz daha çok yeniyiz unutmayınızki sizlerde vakti zamanında bu işe sıfırdan başladınız bunu anlıyacağınızı umuyorum. saygılar

tasarla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
tabi kesinlikle bu işe gönül verip düzgün yapacaksanız ne mutlu lakin
ofis adresi
telefon
vergi no
tic no
ys no

bu işlemleri yaparak başlamalısınız bu bilgileri paylaşırsanız ciddi olarak bu işe yöneldiginizi anlar sizi seve seve destekleriz.

DehaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Başvurularımızı dilekçemizi gönderdik 1 hafta oldu onay bekliyoruz. Metro Ethernet içinde çalışmalar olduğundan şu anda sadece portföy oluşturmak tabi sizinde dediğiniz gibi güven önemli ama piyasada ys belgesi ve vergi numaralı çok iş güzar hosting fırmalarıvar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5