İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dhs.com.tr hizmet rezilliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ismailaydogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birinden hosting almıştım ve kişiye ulaşamıyorum kişi borcunu ödemediğinde dhs.com.tr hesabı kapatmış bende iletişime geçiş son yedeklerimi almamın gerektiğini belirtiyor rica ediyorum fakat ukala tavırlarla yok domain sizinmi, yok kişi sorumlu, yok bizle konuşamazsınız gibi tavırlarla cevaplar aldım şu anda istediğimi bir kaç dakika içinde halledebiliyorken bu şekilde cevapla nekadar yardımcı ve hizmet sever olduklarını ortaya koydular www.dhs.com.tr hosting reseller vs alan yada almayı düşünen arkadaşlarımı uyarıyorum bu konuda teşekkürler.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Birinden hosting almıştım ve kişiye ulaşamıyorum kişi borcunu ödemediğinde dhs.com.tr hesabı kapatmış bende iletişime geçiş son yedeklerimi almamın gerektiğini belirtiyor rica ediyorum fakat ukala tavırlarla yok domain sizinmi, yok kişi sorumlu, yok bizle konuşamazsınız gibi tavırlarla cevaplar aldım şu anda istediğimi bir kaç dakika içinde halledebiliyorken bu şekilde cevapla nekadar yardımcı ve hizmet sever olduklarını ortaya koydular www.dhs.com.tr hosting reseller vs alan yada almayı düşünen arkadaşlarımı uyarıyorum bu konuda teşekkürler.

Hizmet satın almadığın ( alış veriş yapmadığın ) bir firmayı nasıl karalıyorsun anlamadım.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Size sorumlu olan dhs değil hizmet aldıgınız ve ortadan kayboldugunu söylediğiniz kişidir. Ne olduğunu bilmediğiniz, tanımadğınız kişilerden alışveriş yapmamanızı öneririm.

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Firma haklı, sizin muhattabınız DHS değil, alışveriş yaptığınız resellerin sahibi şahıstır.

DHS burada bayilik veren konumundadır. Bayii'si 2 aylık ödemesini yapmamış ve DHS'de kapatmış, bundan doğal ne var.

Yasamhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Harun bey'in size böyle davranmasından doğal birşey yok.Hizmet aldığınız kişiyi suçlamak yerine,dhs'i karalama yoluna gidiyorsunuz.Birdahaki sefere hizmet aldığınız yeri iyi araştırıp alırsanız böyle sorunlar yaşamazsınız.Geçmiş olsun..

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ders olsun sana, artık düzenli olarak yedeklerini alırsın. Her an herşey olabilir, makinanın hd si yanar, aldığın yer para ödemeden kaçar gider makinası kapanır. Bu konuda en kaliteli firmaya bile güvenme. Yedeğini düzenli al kafan rahat olsun.

GarantiHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Dhs bu konuda haklı. Sizinle hiç muhattab olmamış ve müşterisi olmayan birine site yedeklerini vermemesinden doğal bişey olamaz.

akarweb

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Firma hiçbir zaman 3.şahıslarla muhattap değildir. Harun yakınen senelerdir tanıdığım sektördeki başarılı ve de olumlu arkadaşlarım arasında sayılıdır. Bugün sağlayamadığım ya da eksik olduğum bir konuda danışacağım,müşterime dahi önerebileceğim bir kurumdur DHS. Harun kesinlikle bu konuda kurumsal kimliği,çalışma disiplini arkasındaki ciddiyeti göstermiş ve de bilgileri 3.şahısla paylaşmamıştır. DHS Konusunda tamami ile haklı.

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yok yok bence TTNet'i sorumlu tutsun nasıl olsa adamlar Türkiye'deki internet erişimi sağlıyorlar. ;)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
hiçbir ilgisi olmadığı halde, dhs firmasının ismini karalayacak söylem bulundurduğundan dolayı konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5