İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DHS internet teknolojileri

DHS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DHS İNTERNET TEKNOLOJİLERİ​

DHS = Dedicated Hosting Services

Web Sitemiz : www.dhs.com.tr

Misyonumuz :

Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmak. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz :

Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

Firmamız Hakkında :

Firmamız, Kurumsal Internet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2007 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

2007 yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak kurumsal hosting pazarında faaliyet göstermekle birlikte, kurumsal ve bireysel pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

Sunduğumuz hizmetler arasında ;

Domain Tescil işlemleri
Hosting ( Barındırma )
E-Mail Servisleri
Kiralık Sunucu Servisleri ( DEDICATED )
Paylaşımlı Sunucu Servisleri ( VPS )
Sunucu Barındırma ( Co-Location )
Streaming Servisleri ( Canlı Yayın )
Online Ticaret Projeleri bulunmaktadır.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.

Kurumsal Bilgiler:

Ticari Ünvan
DHS Bilgisayar ve İnternet Teknolojileri Harun Duran

Kayıtlı Bulunduğu Vergi Dairesi
Beylikdüzü Vergi Dairesi

Vergi Numarası
T.C Kimlik No :16009775320
Vergi No : 315 054 8221

Ticaret Odası
İstanbul Ticaret Odası

Ticaret Seri No
645181

Vergi Levhası : http://www.dhs.com.tr/levha.jpg
Faliyet Belgesi : http://www.dhs.com.tr/ticaret-odasi-faliyetbelgesi.jpg
Tk Kurumu Faliyet Belgesi : http://www.dhs.com.tr/yersaglayici.jpg
Ofisden Görünüm :
giris.jpg

01.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg

4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg

toplu.jpg

Dhs Internet Teknolojileri Merkez:

Adres : Cumhuriyet Mahallesi 1993 Sokak No:23 -Papatya 3 Residence Kat : 3 Daire : 46 Esenyurt/ İstanbul

Telefon : 0212 856 24 24 ( 09:00 - 19:00 saatleri arası )

Faks : 0212 856 24 24 Dahili (5)

Gsm : 0507 709 24 84 () 7/24 Acil durum hattı )

Elektronik Posta Adresleri :

Genel = [email protected]

Spam, heking vb. sorunlar ile ilgili = [email protected]

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
calışma hayatınızda başarılar dilerim

R

Rudeboy

Misafir
Web siteniz ve ofisiniz oldukça hoşuma gitti. Umarım emeğinizin karşılığını alırsınız.

Hayırlı satışlar.

Stain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başarıların devamını dilerim. Güzel ofis, o koltuklar baya bi rahat oluyo bende de var da :D:D

EwiL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başarılar harun abi:D bende host'u harun abiden aldım kıral insan:) 7/24 saat destek veriyorlar sağolsunlar:)

yak4p

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı olsun arkadasım allah gonlunuzce versin

atavet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başarılar diliyorum , amacım kötülemek karalamak değil
benim kullandığım host var ve sizden host alacak olsam diyelim sadece bir sorum var sizin şahıs firmanız var ve koskoca a.ş. firmalarının bile(benim kullandığım) hostunda sorun yaşarken sizde sorun yaşamayacağımı nasıl garantileyebilirsiniz ?

bahsettiğim firmanın 2004 senesi sermayesi 1.000.000.000.000 tl(1 trilyon) , 2008 sermayesi 4.000.000 ytl , artık gerisini siz düşünün..(firma ismini özelden bildirebilirim)

DHS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başarılar diliyorum , amacım kötülemek karalamak değil
benim kullandığım host var ve sizden host alacak olsam diyelim sadece bir sorum var sizin şahıs firmanız var ve koskoca a.ş. firmalarının bile(benim kullandığım) hostunda sorun yaşarken sizde sorun yaşamayacağımı nasıl garantileyebilirsiniz ?

bahsettiğim firmanın 2004 senesi sermayesi 1.000.000.000.000 tl(1 trilyon) , 2008 sermayesi 4.000.000 ytl , artık gerisini siz düşünün..(firma ismini özelden bildirebilirim)

Internetde Kimse Siteniz 24 Saat Açık Kalacak yada %99.9 Uptime Garantisi veremez.Botnet Ddos Saldırıları Datacenter Bakımları Aylık Yıllık Makine Bakımları Güncellemeler vs. Kimse Bunun Garantisini veremez.Dünyanın En büyük datacenterları bile 1 saat down olabiliyor.

Burada Sorun Sermaye Değildir. Önemli Olan Bu Tür Olaylarda Müşterileri Bilgilendirmek herhangi bir sorun oluştuğu zaman yardımcı olmak. Çözüm üretmek Bir Datacenter a Bağlı Kalmamak DHS Firması 3 Farklı Ülkeden Dedicated Hizmeti veriyor. " TR-USA-DE "

Kısacası Beyfendi Bu Sektörde DHS Yada Diğer A.Ş Firmaları ve firma olmayan hosting Satıcıları mevcut Sonuç olarak hepsi aynı hizmeti veriyor.

Biz Firmalar , Ofis , Telefon Numaraları , Ticari Banka Hesaplarımızi , Hizmet Sözleşmelerimiz mevcut Diğer Hosting Satışı Yapan Bireysel Kişiler Yasal Olmayan hizmet sözleşmelerini ile Bu sektörde yer alıyorlar.

Seçim Daima Müşteriye Aitdir.

(benim kullandığım) hostunda sorun yaşarken sizde sorun yaşamayacağımı nasıl garantileyebilirsiniz ?
Saldırı Almadığınız Sürece Hiçbir Sıkıntı Yaşamazsınız. Önlenemeyecek Saldırı Alıyorsanız Zaten Hiçbir Firma Barındırmaz.

Saygılarımla
DHS INTERNET TEKNOLOJILERI
HARUN DURAN

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi