İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dialer sitemi devredecem

saydin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam bende bir dialer sitesi var iyi reklamla baya para kazandırır.

ama ben dialerden para kazanmak istemiyorum bana ters açıkcası bu işle ilgilenen arkadaşlara devredebilirim.

karşılığında sadece domain istiyorum fazla birşey değil

site adresi: www.mp3istiyorum.com

domain ve host size ait olmaycak tabi dialeri veren kişiye ait ama siz dialeri çalıştırdığınız müddetçe kimse kapatmayacak ilgilenen olursa cevap yazsın

bettle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saydin' Alıntı:
selam bende bir dialer sitesi var iyi reklamla baya para kazandırır.

ama ben dialerden para kazanmak istemiyorum bana ters açıkcası bu işle ilgilenen arkadaşlara devredebilirim.

karşılığında sadece domain istiyorum fazla birşey değil

site adresi: www.mp3istiyorum.com

domain ve host size ait olmaycak tabi dialeri veren kişiye ait ama siz dialeri çalıştırdığınız müddetçe kimse kapatmayacak ilgilenen olursa cevap yazsın

Madem bu iş sana ters niye başkalarına satıyosun arkadaşım!
Kapat gitsin. Zaten bu dailer nedir ne değildir birisi anlatsaya..

T

ToMmY

Misafir
Dialer bir program otomatik olarak seni bir telefon numarası ile internete bağlıyor, genelde bu nolar uzakdoğu ülkeleri gibi ülklerin numaraları oluyorki sen bağlandıkca haddinden fazla kazık yiyebilesin, bu olayı önceleri a-dult siteler kullanıyordu, şimdi mp3 siteleri için kullanılıyor karışı tarafa dakika başı 3-5 dolar gibi güzel ücretler fatura edilirken sende bu olaya alet olduğun için sanada dakika başı 9-10 cent veriyolar.
Hadi a-dult olayını anladıkda Cd olmuş 5 milyon 1 şarkı indirmek ortalama 30-40 dolara patlıyo... adamda mp3 çekerken sevinio album almıyoruz ne güzel bedavaya mp3 download ediyoruz diye. Gönlü el veren yapıyo bu işi vermeyen yapmıyo. Ben yapılmasından yana değilim.

G

gencbeyin

Misafir
sen superport.net'in sahibi değilmisin sitendeki mp3 bölümünde daha önce dialer dağıtıp, dakika başına ücretli diye not düşmemiş miydin?
yanlışsam pardon gönlün mü el vermedi yoksa adamlar paranı mı vermedi?

gencbeyin

saydin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim sitelerime gir bi bak bi tane bile dialer yok. (zaten güzel bir mp3 sitem bile yok. başka sitelerden yönlendiriyorum:)

www.yukleturk.com.tr.tc
www.hitr.gen.ms

ve neden kapatmıyorda devrediyorsun diyenlere. yaw dialeri veren adama ayıp olmuyormu adamdan domain+hostu al ondansonra ben vazgeçtim de. bana buda ters :)

hemde ben siteyi verdim başkasına boşverin artık

T

ToMmY

Misafir
gencbeyin' Alıntı:
sen superport.net'in sahibi değilmisin sitendeki mp3 bölümünde daha önce dialer dağıtıp, dakika başına ücretli diye not düşmemiş miydin?
yanlışsam pardon gönlün mü el vermedi yoksa adamlar paranı mı vermedi?

gencbeyin

MP3 dialerı Türkiyeye sokan bir arkadaşımdı, bizde pek anlamayıp ne gibi ücretlendirmeleri olduğunu bilmediğimiz için koyduk (ALTINADA YAZDIK BU PROGRAM UCRETSİZ DEĞİLDİR BAĞLANDIĞINIZ DAKİKA BAŞI ÜCTERLENDİRİLİR DİYE, Daha böyle bi yazı yazan görmedim) Sonra öğrendikki singapur üzerinden çalışan nolar var yaklaşık 1 hafta kullanıp 50-60 dolar kazanıp dialerların hepsini çıkardık, sanırım biz kullanırken tek dialer olan siteydik, biz çıkardığımız günlerde yavaş yavaş çoğalmaya başlamıştı sonundada bu cıvık hali aldı.

He bu arada bana kimse para vermiyecekti dialer arkadaşımındı yani biz direk ortak olucaktık yani onu biz pazarlıcaktık tanıtmak içinde sitelere koyduk...şimdi isim vermeyelim bugün zırt pırt heryerde çıkan dialerların yüzde 50 si o kişiye ait.

Listelerimizde dialer site reklamlarını hep yokuşa sürüp almadık normal reklam fiyatları 50 milyon iken 300 milyona sayfa ortası banner aldık, baktık oda fazla tıklanıyo onuda birdaha almadık, yani demek istediğim şuki eğer ben dialera karşı çıkmayan biri olsam ki ister koyarım ister koymam keyif benim... şuan sanırım oldukça büyük ücretler dönüyordu banka hesabımda.

Biz bi tarafımızdan laf uydurmuyoruz, kendim kullanıpda burda aman dialer kullanmayın diyecek kadarda dengesiz bi adamda değilim. Tekrar sölüyorum gönlü el veren kullanır gönlü el vermeyen kullanmaz, he bu arada dialer ters işleyen bi sistemdir yani çok kazanırsanız paranız ödenir eğer az kazanırsanız ödenmez 30 dolarlık sınırı aşamazsanız paranız ödenmez ibareleri olan dialer affilate leri var yani sevgili arkadaşım dialer click değil sen kazan milyarıda haftasında öderler.

- - - - - - - - - -
www.Superport.net
www.MP3sitesi.net
www.TR90.com
(dialer aramak isteyen varsa bi göz atabilir)

saydin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ToMmY sana hak veriyorum. açıkçası bu siteyi yaptığımada yapacağımada pişman oldum başıma bela oldu. onu yapacağıma daha güzel birşey yapsaydım keşke. :(

herneyse elden çıkardım rahat ettim. yazık bu memleketin insanlarına dialer kullanan insanlar o paraları nasıl harcıyorlar bilemiyorum.

ben bir zamanlar serhanadult ile ne kadar mücadele ettim. ama gel görki bir şerefsiz yüzünden kendimi bu işin içinde buldum.

hepinize iyi günler.

G

gencbeyin

Misafir
ben kimseyi suçlamak için yazmadım, derdim değil kimin ne dağıttığı aslında. bu dialer işinin türkiye de b.ku çıktı. herkes dialerci bilmiyorum turkz.com, klikpara.com'dan para alan varmı. aslında bazen dialercilere hak vermiyor da değilim, bu kadar beleşçi millete bi de sen vur nolacak?

şeytana uyup bende mi dialerci olsam diye düşündüm , bana uymaz. bu dialer işinden anlayanlara bi sorum var. şu çok dağıtılan sol tarafındaki resim sürekli değişen ve hergün 10larca maille herkese giden dialer hangi şirketin bilen varsa bana yazsın. şimdiden teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5