İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dialer Veren Varmı?

S

sss

Misafir
korayx' Alıntı:
Dialer hizmeti veren var mı? Varsa benle irtibata geçerse sevinirim saygılar

[email protected]
dostum dialer uzun zamandır yok bea piyasada..sevkdialer.com var istersen dene yabancı hittin varsa ama onlarda çok geç öder..dialer haram para karışma kardeş öbür dünyada altından kalkamazsın..hatlar açılsa bile başlama tekrar

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bencede Biryerlerden çıkar açısı bence ve türkiyede artık dual-up tan baglanan kaç kişi kaldıki

M

M@latyæsporlu

Misafir
sss' Alıntı:
dostum dialer uzun zamandır yok bea piyasada..sevkdialer.com var istersen dene yabancı hittin varsa ama onlarda çok geç öder..dialer haram para karışma kardeş öbür dünyada altından kalkamazsın..hatlar açılsa bile başlama tekrar

hem
+1
hemde
:rolleyes:

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
artık tr de dağıtıcı kalmadı , yurt dısında firmalar 5 cent gibi bir rakam oduyormus. Bırakın dialeri fln artık..

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bir sürü güzel sistem var ne işin var dialer ile... bu parayı nasıl yiyeceksin?

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler hazir konu acilmisken soyliyim absürt sponsorlardan birinde adsl dialer koyabilirsiniz sitenize diyodu :) anlamadim adsl de nasi dialer oluo...

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
diallerin işi bitti artık hem dial up ile bağlanan da bek yok varsa yoksa ewv kullnıcılaRI GENELDE

e-net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sana yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma!!

S

SempatiX

Misafir
qumar ı bile dialere tercih ederim... Yazık günah... Burada nereden nasıl para kazanacağınızı düşünüyorsunuz ama o adamlar birşey yapmadan sizin yüzünüzden para kaybediyor... Sadece bir soru sorucam biri size dilaer yoluyla bayağı bir borç taksa nasıl hissedersiniz kendinizi ? Ve o kişi hakkında ne düşünürsünüz ?

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dialer ı kullananlar avrupalı insanlar ingilizce biliyorlar ve kocaman uyarı var bilincli olarak kullanıyolar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5