İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dialer ???

G

Gencadam

Misafir
Akıl verdiğin için sağol. Bunları yap, sonra ahkam kes. Önce kendini düzelt be. Gelip de arkadaşa görüşünü belirtene eleştirme hakkını sana kim veriyor?

A

altar

Misafir
haha eleman tetikte beklemiş o kadar zaman :p turkcerap, anlamıyor adam sen niye yazıyorsun ki :D

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ne akılı verdim bilader???

Sen mp3 cekip mp3 sitesi acarsan lisansız program kullanıp site yapıp daha sonra dialer kullanma ordan gelen para haram dersen???

Sen zaten mp3 sitesi yapıp ordan gelen sponsorların parasını yiyorsun bu haram degilmi???

Lisansız program kullanıp haram yiyorsun buda haram ???

Burda gelip durustluk naraları atıyorsun ama buraya girip kullandıgın exploler bile haram bedelini odemeden kullanıyorsun

once kendine bak kardes sonra etrafa

G

Gencadam

Misafir
Sana akıl veriyorsun mu dedim? İyi okusan yazdığımı. Fikrini belirteni eleştirmenden bahsettim. Akıl verme lafını da sen çıkardın.Kimse akıl vermiyor, fikrini söylüyor. Ama kimsenin de fikrini eleştirerek söylemiyor. Hırsız hırsızı korur misali atladın başlığa. İtiraflarına bakılırsa senden daha temiz olduğum kesin. Ayrıca forumda mp3 sitesi olan birsürü webmaster var. Mp3 sitelerinde yasak olmayan banner ve sponsorları yayınlıyorlarsa haramla ilgisi ne? Mp3 ve lisanssız olayına sen getiriyorsun, sonra kalkmış kıyaslıyorsun. Hangisi daha çok can yakıyor ortada. Bu forumda daha önce çok tartışıldı dialer olayı. Ama hiç mp3 veya lisanssız program tartışıldığını hatırlamıyorum. Dürüstlük narası attığım yok arkadaş. Dialer kullanma ve sıradan vatandaşın da canını yakma diyorum o kadar. Baklava çalanla banka hortumlayanı aynı kefeye koyup da kendini masum çıkarmaya çalışır gibi bir tavrın var. Psikolojide bir kaçış yolu vardır "ee ne olmuş herkes yapıyor". Bilir misin?

Altar kardeşim, sen tetikte bekliyorsun ve balıklama atlıyorsun, her seferinde de boş ve gereksiz yazarak haklı görünmeye çalışıyorsun. Kalkmışdiğer başlıkta da sorusoran arkadaşı "yaın kaç" gibi saçma sorularla ezmeye çalışıyorsun.Bens enin yaşından şüphe ediyorum.

G

Gencadam

Misafir
Haddini bil sersem! Konuyu uzatmadık fena mı ettik. Eşşekliğin lüzumu yok!

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkcerap ve Gencadam,
sizi aranızdaki tartışmaları forum üzerinde yapmamanız için uyarıyorum. devam ederseniz forumdan uzaklaştırılacaksınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5