İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dialer !

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
arkadaşlar dialer sorunum var. 0822 li bir internet şirketinin numarası sürekli aranıyor ve paralel bağlı telefonu meşgul gösteriyor.
a2 ve norton ve sıradan birkaç program denedim bulamıyor. bir öneriniz var mı?

U

ulukislali

Misafir
SpyBot, Ad-Aware, XP-Clean bunlarin hepsiye taratmak fena olmayabilir. (google'dan bulabilirsiniz)

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
++ counterspy,spyware doctor u da dene.hepsi ile tarat bence.ama son güncellemeleri ile tarat.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
sağolun arkadaşlar. bugün de zis in dediklerine bakıcam. diğer hepsini denedim ancak faydalı olmadı maalesef..

B

BEBEX

Misafir
pigeon en başta sana önereceğim bir kaç şey var

msconfig den başlangıçta başlatan programlara bak orada büyük ihtimal vardır
sonra kaldırdıktan sonra yeniden başlat pc yi ardından çevirmeli ağ dan gerekli dosyayı sil ardından C: ye bak onun içinde belli .exe dosyaları vardır onlarıda bir incele

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
neredeyse tüm programları denedim fayda etmedi. format attım yine fayda etmedi..
adsl in numara aramaması gerekmez mi zaten?
sorun nerede bilemiyorum çözemedim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5