İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

digitaladworld RUMUZLU KİŞİYE DİKKAT!!!

Bayan Makale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1000 tane makale siparişi vermek istediğini söyleyerek, 4 günde bana 67 liralık makale yazdırıp, ödemesini bir haftadır yapmıyor. Sizleri de uyarmak istedim emek hırsızlarına karşı...
Kişinin iletişim bilgileri
[email protected]

hizli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederiz. Yakında bu konuda bir liste yapmak gerekecek. hatta bu tarz işler yapanlar teşhir edilip bu platformlardan uzak tutulmalı diye düşünüyorum. Benzer şekilde para vermeyip oyalayanlar hakkında bir başlık mı oluşturulsa. En üstteki liste sürekli güncellenir. Burada yer alan isimlerden biz de iş almayız.

Bayan Makale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence de bir başlık açılıp, bu başlığın site yötecisi tarafından sabitlenmesi lazım. Bu tarz emek hırsızlarının tasfiye edilmesi gerekir. Umarım herkes duyarlık gösterir de, böyle sorunlarla kimse karşılaşmaz. Yazımı ciddiye alarak, vakit kaybetmeksizin gereğini yapan yöneticiye de teşekkür ediyorum.

hizli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet konu mod.larından talebimizdir. Sabit bir konu açılmalı. Burada makale dolandırıcılığı yapanlar delilleriyle bildirildiğinde her türlü iletişim adresleri ad ve soyadları, biliniyorsa diğer sitelerdeki nickleriyle teşhir edilmelidir. Makale işi yaptıranlar içinde bazen cidden umursamaz insanlar çıkıyor.

Bir yandan emeğimizin fiyatı düşüyor, saatlerce hamallık yapıyoruz. Diğer yandan da bazılarından paramızı alamıyoruz. Eğer böyle bir başlık açılırsa yakında sanırım ben de birini söyleyeceğim. Adama defalarca uyarı yapıyorum kaç gün oldu "bu gün git yarın gel" yapıyor.

Bayan Makale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar,
Bu sitedeki üyeliğim henüz iki hafta olmadan anlamış bulunuyorum ki, birtakım “küçük” dolandırıcılar buralarda kol gezmekte. Sizi bir kişiye karşı daha uyarmak istiyorum:

Rumuzu: pepexd

Başka bir forum sitesinde kendisinin ödemeleri yapmadığı konusunda şikâyetler yazılmış.
Bana da ulaştı. Bu linki gördükten sonra, anlaşmayı iptal ettim.
Bunlara sömürücü değil de, “asalak” demek daha doğru olacaktır diye düşünüyorum; çünkü başkalarının zihninden, kaleminden, emeğinden faydalanıp da, üç kuruş paranın hesabını yapana başka ne söylenir, bilemiyorum.

hizli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar pepexd yani eloxy bana paramı ödedi. Mesajı bu yüzden değiştirdim.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
kendisiyle konuştuğumda sizin makalelerinizin özgün olmadığını savundu
67 tane makalenizin parasını 1 hafta içinde ödeyeceğini söyledi
yalnız siz de ona küfür etmişsiniz
kendisi şuan banlı, sadece bu konudan değil diğer üyelerden de şikayetler alındı.

Bayan Makale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendisiyle konuştuğumda sizin makalelerinizin özgün olmadığını savundu
67 tane makalenizin parasını 1 hafta içinde ödeyeceğini söyledi
yalnız siz de ona küfür etmişsiniz
kendisi şuan banlı, sadece bu konudan değil diğer üyelerden de şikayetler alındı.

Öncelikle konu ile ilgilendiğiniz için tekrar size teşekkür ediyorum. Kendisi benim makalelerimi özgün olmadığı için sitesinde yayımlamış olsa gerek!!!

http://liposuction-merkezi.org/

http://sacekimisac.org/

http://burunestetikmerkezi.org/

http://epilasyonepilasyon.org/

Bu sitelerdeki yazıların bir çoğu bana aittir.
Küfür konusuna gelince; ben küfür edip, kendisinin seviyesine düşmem. Buraya yazma amacım, diğer arkadaşların da aynı tongaya düşmemesi içindi.
Ödeme yapabilecek kapasitede bir adam değil, ama olur da yanılırsam size burdan duyururum.

redblue7635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok iyi bir fikir, kesinlikle katılıyorum..Böylece site temizlenmiş olur... Umarım site yönetimi dikkate alır...iyi çalışmalar.

Süresiz banlanması yetmiyor ki...Alacaklı olan arkadaşlar ne yapacak??? TC kimlik nosuna kadar her şeyi yayınlanmalı bu kişilerin.

cihan17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son mesajdan bu yana yaklaşık 1 ay geçmiş olmasına rağmen, ben yeni üye olduğum ve de konuyu yeni okuduğum için tekrar canlandırmak istedim.
Eloxy adlı firma da aynı dolandırma yöntemlerini uygulamaktadır. Ben yaklaşık 30-40 makale yazmama rağmen paramı alamadım. Firma sahibi ve yetkilileri ile görüşmem de bir sonuç vermedi. Şu an halen iş/eleman ilan siteleri vasıtası ile sözde makale editörleri fakat gerçekte sağmal inek aramaktalar. Dikkatli olunmasını tavsiye ederim.
Not: Aynı firma tarafından mağdur olan başka arkadaşlar varsa firma sahibinin kimlik ve iletişim bilgilerini verebilirim.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Konu içerisinde mesajı bulunan tüm arkadaşlara söylüyorum. Bir mahkemeye gittiğinizde, size ilk sorulacak olan şey " kanıtınız varmı " sorusudur. Buraya yazdığınız mesajların bir bağlayıcılığı olmadığı gibi, delilsiz mesajınızdan dolayı " iftira niteliğide taşıyabilir.

Biz her zaman mağdurun yanındayız. Ama mağdur olan kişinin mağduriyetini ispatlaması gerekir. Sizi sevmeyen biri, yarın hakkınızda " dolandırıcıdır " konusu açar ve biz kanıt istemezsek, bize kızarsınız ve o zaman dediklerimi daha iyi anlarsınız.

Son kez hatırlatayım. Sitenin düzeni ve işleyişi için, şikayetlerinizi, delillerinizle birlikte, şikayetim var bölümüne açın lütfen.

Geçmiş olsun.

iPhone cihazım ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi. Yazım hataları için özür dilerim.

mrtkrk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
allah razı olsun kardeşlerim iyi ki uyardınız .O arkadaş benle de iletişime geçti..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5