İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

digitalpoint'te bir Türk macerası

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Sanırım nickine bakınca eskiden bu forumdan banlanmış bir kişi olduğunu düşündüğüm bir arkadaşımızın, digitalpoint'te açmış olduğu başlığa bilmem rastlayanınız oldu mu? Gereksiz işler müdürlüğü kaydındaki birinciliğimizi ezelden beri elde tutuyoruz ama bunu sadece burada biliyorduk, kıtalararası rezilliğe ne gerek vardı bilmiyorum.

http://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=223886

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
tamam da madem gereksiz bir kisi ise neden burada o gereksiz kisiyi tartisalim?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
İmzama baksan anlardın nedenini, orada yazıyor.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bi acayipsiniz hem adamdan hoslanmiyorsunuz hemde ünlü yapmak için elinizden geleni yapiyorsunuz:) neyse demek istedigim anlasilmamis.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Buyrun leet'in açıklaması ;

Selamlar, Angelo'nun hedef gosterdigi kisi yani leet olarak aciklama yapmak istedim. Oncelikle Angelo, senin bu kadar karaktersiz biri oldugunu hic dusunmemistim. Banli durumda olduguma gore cevap hakkim olmayacagini biliyordun ve buna ragmen boyle sacma sapan bir konu actin. O konuda yazilan hersey gercek, dolandiricilik falan yapmiyorum. Ha eger o kadar cok kiskandiysan gel sana bedavaya ogreteyim nasil oluyor. Ama soz ver ilk odemeni aldiginda bu konuya donup tukurdugunu yalayacaksin. Eger yazdiklarinin arkasinda durabilecek kadar yuregin varsa ekle beni MSNe anlatayim sana yontemlerimi, madem bu kadar aciz durumdasin. Herneyse, bu konuya bundan sonra yazilacaklar umurumda degil, beni taniyan taniyor, bilen biliyor. Onlarca kisiyle alisveris yaptim gerek iyinette gerek r10da gerek digitalpointte, 1 kez bile hakkimda kimse sikayetci olmadi. Inanmiyorsaniz gidip digitalpointteki iTrader ratingime de bakabilirsiniz. Aslinda aciklama yapma zorunlulugu bile hissetmemeliyim ama Angelo senin boyle birsey yapman beni cidden uzdu. Bu satirlari tatilde oldugum Isvec'ten yaziyorum, fazla zamanim yok o yuzden burada kesiyorum. Dedigim gibi, sozlerinin arkasinda duracak, sonucu gordukten sonra bu konuya donup tukurdugunu yalayabilecek kadar serefliysen MSN adresim [email protected]. Herkese sevgiler.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Böyle moron işlerle uğraşan, 15 yaşında eline iki dolar geçmiş sahtekar, dolandırıcıların ilk etapta yazdıkları ilk cümle hemen "beni bilen biliyor" oluyor. Black hat ile reklamverenlerin bütçelerini gereksiz yere bitirip, HAKSIZ KAZANÇ elde ediyorsun, bu da şerefsizlik ve karaktersizliğin daniskasıdır. Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış, yaptığın hırsızlığı saçma sapan orda burda yazıp, gelip bana hakaret edebilme cürretini kendinde bulabilmen ilginç. DP'de de iyi dalgaya almışlar seni hala konuşuyorsun.

Bir kere senin gibi çocuklarla uğraşacak halim yok. Ibrete alem olsun diye, ben yazdığın mesajı aynen buraya link verdim. Kendi kendine ağzından salyalar akarak bana sataşmanı yaşına veriyorum, ama hırsızlığını herhangi birşeye veremiyorum. Karaktersiz lafı senin kendi özüne ait bir niteleme olsa gerek. Benim böyle aptal saptal google kandırma işleriyle işim olmaz, benim msn listeme de ancak rüyalarında girersin. Allah seni ıslah etsin, biraz doğru düzgün işlerle uğraş. Yaptığın saçmalığın savunulacak herhangi bir tarafı olmadığı için, burada cevap hakkın olup olmadığı da zerre kadar umurumda değil, başka hesapları kullandırarak da buradan cevap verme, rezilliğinle otur aşağıya. Insanlarla ikili itrader'ının iyi olması google'daki reklamverenlerden haksız yere para aldığını, haram yediğini değiştirmiyor, bu rezilliği gözden kaçıracak kadar küçüksün, biraz büyü.

T3chno: Bu çocuğun forumda yazılarını okumak isteseydik şu an giriş yapabiliyor olurdu, istemediğimize göre sen de paste etme bence.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
@Angelo beni yanlış anlama konu ile alakam yok bende 16 yaşındayım yani 17 ye yeni girdim sana şunun garantisini verebilirim 16 - 17 yaşındaki insanlar bu forumda 20-30 yaş arası birçok insandan çok fazla para kazanıyor legal yollarla ama bizim 16 - 17 yaşında olmamız bazı insanları rahatsız ediyor

bunun nedeni nedir ?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ben tanımıyorum, herkes tanımıyormuş demek ki. Senin için başkalarının reklam için harcadıkları parayı öyle veya böyle ortaya çıkarılamamış bir yöntemle, gereksiz yere harcatıp bundan kazanç sağlamak rezillik değil demek ki, ne diyim. Körler, sağırlar birbirini ağırlar.

T3chno: Başka insanların haklarına tecavüz etmedikçe ne kadar para kazandığınız, büyüklerinize saygılı olduğunuz sürece kaç yaşında olduğunuz benim umurumda değil. Bu aptal yöntemlerle para kazanan ve daha yaşlı insanlar da var. Tek farkı onlar sessiz yapıyor, gençler biraz heyecanlı. Yoksa hepsi aynı çürük yumurta sepetindeki birer eleman. 15 olmuş 30 olmuş farkeden bir durum yok.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
16 - 17 yaşındaki insanlar bu forumda 20-30 yaş arası birçok insandan çok fazla para kazanıyor legal yollarla

Parayla imanin kimde oldugunu kimse bilemez derler. Cokta haklilar. Ulu orta su kadar kazaniyorum demek benim icin cocukluktur. Benim ne kadar kazandigimi sadece ben bilirim. Bunun miktarini baskalariyla paylasmam.
Biri bana sorunca bu ay parkingten ne kadar kazandin diye bende XXXX diyorum. XXXX$ yerine rakamlarida yazabilirim. Yazmadigimin nedeni cocukluk yapmamam. Nasil, nereden ve ne kadar kazandigimi kimseyle paylasmam.
Yasim bu arada 26.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Parayla imanin kimde oldugunu kimse bilemez derler. Cokta haklilar. Ulu orta su kadar kazaniyorum demek benim icin cocukluktur. Benim ne kadar kazandigimi sadece ben bilirim. Bunun miktarini baskalariyla paylasmam.
Biri bana sorunca bu ay parkingten ne kadar kazandin diye bende XXXX diyorum. XXXX$ yerine rakamlarida yazabilirim. Yazmadigimin nedeni cocukluk yapmamam. Nasil, nereden ve ne kadar kazandigimi kimseyle paylasmam.
Yasim bu arada 26.

Allah daha çok verir inş.

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
leet ile daha önceden ticari olarak ilişkide olduğumu ve kendisinden gayet memnun olduğumu söylemek isterim.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ben ticari hayatına birşey demiyorum, gelip de bana ben dolandırıcı değilim oradakiler gerçek demesin. Mevzu oradakinin gerçek olup olmaması değil. Olay gerçekse daha vahim. Yaptığı kanunsuz ve yasak. Biraz reklamverenlerin yerine kendinizi koysanız ağzınızı açmazsınız da neyse.. Kanunsuz bir yöntemi bedavaya da dağıtsa 5 YTL'ye de dağıtsa ortaklıkla da dağıtsa yanlış bir şey. Terbiyesizce sana bedava veriyim, gerçekse bilmemne yap demesin. Ben yapılan rezil hilenin ne olduğuyla veya gerçek olmamasıyla ilgili birşey yazmadım.

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada leet in sistemini ben biliyorum. leet in sistemi gibi bu forumda sistem kuran onlarca kişi var. onu da boşver, forumlardaki adsense konularına bakında ahlaksızlıkları görün, bir sürü ahlaksız örnek var.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Öyle mi? Madem çok var, o zaman mubahmış. Hepimiz yapalım. Ben de sabahları kalkınca hep çiçek suluyorum, çok iyi bir insanım yanlışımı gören olmamıştır.

Y

yaBgu

Misafir
ingilizcem yok onun için linkte verilen yazıları anlamayadım bu arkadaş ne yapmış da oraya yazmış merak ettim biri beni aydınlatabilirse çok sevinirim gerçekten çok merak ettim

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gerçekten nedir bu sistem biri anlatabilirmi çok kısa ve özetle
ingilizcem var ma açok uzun yazı. üşendim:)

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
anlamıyorum reklam verenleri bu kadar düşünüyormusunuz gerçekten ??..

DP de absürt site için adsense yerleşim önerisi verenler var ve bu insanlar para kazanıyorlar yorumlarda ise şuraya koyarsan daha etkili olur burada daha fazla verim alırsın vs. açıklamalar var. Biz ise milleti baltalamak kazancını sıfırlamak için uğraşıyoruz. Açık söylüyorum; bazı türk reklam verenler hariç googleye reklam veren kimse s...de değil.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Yazdığı postu özeti 50 dolar yatırıp, bir yöntemle adsense'i kazıklayıp 500 dolar almak. Bunu kullanırken tek kaybınız accountunuz banlanması olabilirmiş. Arada gülücükler saçarak saçma saçma, bunu ortaklarıyla paylaşacağını, bir kişiye de test için ücretsiz anlatacağını söylemiş. Orada gerekli cevabı da almış zaten. Anasının ak sütü gibi helal bir iş anlayacağınız, çocuk o kadar uğraşmış yol bulmuş, helal o paralar bütün ona. Reklam verenler gavur ya o açıdan.

E-mail de adsense spam yapanlarla post açıp dalga geçip, Türklerin yurtdışında niye sevilmediğinden banlandığından kederleneceğinize burada arkadaşınızı veya hepinizin yaptığı saçma şeyleri savunmayın öncelikle..

Kalitesiz insanlar gibi davranmak sizin seçiminiz, ama küfürlerinizi kendinize saklayın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5