İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DİKKAT Bİ DOLANDIRICI DAHA OYUNZEVKİ.COM

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BEN KAPTIRDIM PARAMI SIZ KAPTIRMAYIN REKLAM VERIYIM DEDIM SITEYE ANLASTIK 2 AYLIK UCRETI PESIN ODEDIM ADAM 1 AY YAYINLADI REKLAMI KALDIRDIM SIMDI HIC BI MAILE CEVAP VERMIYOR BOYLE ZIHNIYETLI INSANLAR OLDUKCA HALIMIZ VAHIM BU SİTEYE DİKKAT EDİN SİZDE PARANIZI KAPTIRMAYIN

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmiş olsun ama boşver onun yerine link değişimi yap istersen daha yararlı olur senin için ben öyle yapıyorum en azından dolandırılmıyorum ve seçerken iyi seçeceksin adamı bisürü güvenilir arkadaş var bu forumda..

bide link değişimi istersen söyle ben ekleyim siteme

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
güneş geçmiş olsun da neden hiç bana danışmıyorsun böyle konuları reklam alırken reklam verirken iyice araştır neden atlıyorsun hemen anlamadım seni :( üzüldüm . inşallah anlaşır halledersin ne diyim.

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaaa cok yalancı uckagıtcı var sagolun anlayısınız verdıgınız destege sızlerınde aklında bulunsuz bu dolandırıcılardan uzakdurun sızınde paranız gıtmesın

Ekselans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bu resmen gasp :s bu kadar kolay olmamalı sonuçta o senin hakkın güneş ya hizmet ya para peşini bırakma..

ahmetiyk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bahsettiğiniz kişi kenny olması lazım
benim msnimde var öyle biri olduğunu
sanmıyorum bir karışıklık olmuştur bence

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) bız bu kadar olayı kısılerı karalamak amaclı acacak kadar haysıyetsız serefsız deılım benı tanıyan tanır adama duzgun bı sekılde maıl atıorum ben 2 aylık verdık 1 aydan sonra neden kaldırdın reklamımı koyarmısın dıyorum cevap yok ahmet demek sen yanlıs tanımıssın paypal odememı de gosterebılırım

ahmetiyk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herşey benim yanlış anlamam sonucu olmuş
özür diliyorum herkesten

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hamıt dede ne ıftırası ım parasını 2 aylık pesın yolladım 1 ay yayınladı kaldırdı bannerı sankı olayı bılıomus gıbı sende bızı sucluyamazsın adam unutmustur dalgınlınk etmıstır dıe maıl attım adam bı ım almıstır bılmıordum dedı tamam eklermısın ozaman dedım bıdaha cevap yok bızım ne oldugumuzu allaha sukur herkes bılıo ama kımsenın parasına kımse el koyamaz bız agıctan toplamıoruz bu parayı kendı emegımızle kazandıgımız parayı bu uckagıtcılara kaptırmak ıcın kazanmıyoruz senın basına gelmedıgı ıcın boyle rahat konustun heralde

K

KraL KadiR

Misafir
para cok zor kazanılıyor
bu tip seyler duydummu gercekten cok uzuluyorum
Ama su var kimsenin hakkı kimsede kalmaz elbet bir sekilde cıkar...

bu oyunzevki.com sitesinin sahibinin buraya gelip bir acıklama yapması gerekli oldugunu dusunuyorum
bu kişiyi tanıyorum diyenler sizde bir iletiverin oyunzevki adminine ....

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OLAY COZULDU KENDISI KUSURABAKMAYIN BI ANLASMAZLIK OLDU PARAYI BASKASI ALMIS BILDIMIZ YOKTU NE DESENIZ HAKLISINIZ DEDI BILGINIZE

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasim, oyunzevki.com oyunweb.com bize ait ve 1999 dan buyana kimse asla dolandirilmadi, dolandiralamazda. 3 gunluk is yapanlardan degiliz biz. Keske once sorun tam anlamiyla karsilikli anlastiktan sonra buraya yazsaydiniz ama bizim kanimizda var bu. Aninda çamur at, tutmazsa da iz birakir. Ben size durumu izah edip aninda bannerinizi yayinladim degilmi?

Neyse... Ama bizi taniyan tanir.
Secin.com da buna dahil, 3 sene surekli calistigimiz reklamcilarimiz var. En ufak yanlis anlasilmalarda SAHTEKAR DOLANDIRICI karalamasi yapmak ne size birsey kazandirir ne de Turk Internetine.

Saygilar.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
webmasterrifo arkadaşıma katılıyorum olay iyicene araştırılmadan buraya yazılmaması gerekirdi sonucta burda bir insanı kucuk düşürmek ve ona dolandırıcı demek var işin ucunda sanırım dolandırıcı kelimesini kimse kendine yakıştırmaz

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hic mi? vijdanları yok acaba bu gibi insanların

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5