İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

///// DiKKAT DOLANDIRILMAYIN

sukur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar dün başka bir sitede ilanını görerek anlaştığım 160k 190k ve 1 M ilanları olan birisinin, fiyat verdiği sayfalarla ilgisi olmadığını öğrendim! Pazarlığını yaptığımız sayfaya girdim ve oradaki adminlere msj attım. Sayfanızı alıyorum şu şu adamdan bilginiz var mı dedim. Tanımadıklarını söylediler.

Sonra bu adamı aradım. Sayfanın sahiplerinin kendisni tanımadığını söyledim ve bana onları arayıp döneceğini söyledi :) hala dönecek...

Dolandırılmayın! Dikkatli olun. Sayfaların isimleri Dilivekalbim Clup müzik ve En kral nickler.... bu sayfaları satacağını iddia ediyorsa kişi. Yalan söylüyordur bilginize...

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Dün bu konuyu görmüştüm galiba,adam öğrenciyim ilgilenemiyorum diye satmak istiyorum demişti yanılmıyorsam,teşekkürler.

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Saol kardeşim.Bende dün 10k lık sayfamı kaybettim.Sagopa sayfam vardı.adamın birini ynetici yaptım kcma tekme yedim.Ne diyeyim Allah(C.C) bildiği gibi yapsın

sukur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazıklar olsun. Ahlaksız adamlar Benim de 150k lık sayfam var. Elimde zor tutuyorum 5 tane gizli admin temizledim. Gece gündüz nöbet tutuyorum başında.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Bu aralar Facebook dolandırıcıları çoğaldı. Sayfalarınızı koruduktan sonra da alışverişlerinizi belgeli yapın, sıkıntı olursa yasal işlem başlatırsınız. 5-10 lira için ceza alan biri bir daha kolay kolay dolandırıcılık yapamaz herhalde.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
kanıt var mı kanıt, delil filan işte,

boş atıyormuşunuz gibime geliyor..

ayrıca gizli adminleri nasıl buldun, nasıl temizledin, bunlara da cevap ver(ebilirsen)meni istiyorum..

sncdnc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
birkanbilişim diye 15 yaşında veledin biride beni dolandırdı aklınca 2 dolar para değil ama kul hakkı var hakkımı helal etmiyorum... Böyle Allahtan korkmazları Rabbim ıslah etsin inşallah :((

hellwatcher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar gizli admin yönetici yaptığınız bir hesabı dondurduğunuz zaman olur hesap aktif olana dek sayfada yönetici olarak gözükmez. gizli yönetici temizlemenin şu an ki tek yolu hesap aktif olduğunda sayfadan silmektir... bunun üzerine araştırmalarım devam ediyor inş yakında gizliyi sayfadan kaldırmak için gerekli bilgilere sahip olacağım şimdiden kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5