İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dikkat Forum Takip Ediliyor....

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Metalirik' Alıntı:
Rektum'u biri hastaneye götürsün lütfen..
Önce gugil login olunca worm yapıştırıyor dedi..
Şimdi de takip ediliyoruz dedi..

3. bombası ne olacak?

3. bombası da üye olurken websitenizin dili kısmının kazanca etkili olduğu oldu bir başka başlıkta :D 4. bombayı bekliyoruz...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google yi çözmek bu kadar kolay olsaydı google olamazdı zaten... anladın sen anladın..

R

rektum

Misafir
uyuz' Alıntı:
3. bombası da üye olurken websitenizin dili kısmının kazanca etkili olduğu oldu bir başka başlıkta :D 4. bombayı bekliyoruz...

Kardeş kayıt olurken Dil hem sitenin incelenme süresini etkiler yani türkçe siteler in onay alması daha uzun sürer...

2. olarak türkçe sitedeki reklama tıklamaklar ingilizce içerikteki bir sitenin ingilizce reklamına tıklamak bir mi DEĞİL... Buna kazanca etkili değil mi etkili...

Bu arada Forumda beni bayağı sevdiler galiba....

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen ne demişsin o başlıkta:

soru: arkadaşlar adsense'e kayıt olacağım.kayıt sırasında sorulan "Web sitenizin dili" bölümünden seçeceğim dil kazancı etkiliyor mu?
senin cevap: Etkilemese sevap niyetine sormazlar kardeş
sonraki arkadaşlar gerekli cevabı zaten yazmışlar etkilemediğini işlem hızlılığı için olduğunu vs.

çok paranoyaksın bu adsense konularında o yüzden sevdik seni :)

KaplumBaga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1- Google her yeri takip etsin
2- Hile yapanlari haksiz kazanc yapanlari atsin
3- Reklam vereni (para vereni) korusun
4-
5-
6- böyle uzaaaar gider

Sorun nerede?

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KaplumBaga' Alıntı:
1- Google her yeri takip etsin
2- Hile yapanlari haksiz kazanc yapanlari atsin
3- Reklam vereni (para vereni) korusun
4-
5-
6- böyle uzaaaar gider

Sorun nerede?

amin dememişsin hocam sorun burada:)

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizi neden takip etsinler
yabancılar zaten hile konusunda açmış durumdalar.
adsenseten atanda yazdıkları programdır sanırım.

R

rektum

Misafir
alpaym' Alıntı:

Kardeş bizi takip etmelerinin amacı şu, mesela bir kullanıcı burda gelip ya arkadaşlar benim siteme girin tıklayın lütfen yada ortaklaşa hile paslaşması var mı diye kontrol ediyorlar...

Ayrıca şu yabancıların hile konsunda aştığını gösteren birkaç hile söylede bilgimiz olsun ÜSTAD.......

cculha

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Google da google. Google büyük bir firma ve kar elde etmek için yapmayacağı şey yok bence. Takip makip konusunu bırakalım da google i eleştirelim azıcık. Yaptıklarını tebrik ediyorum google in. Bize de yardımcı oluyor çok güzel. Gerçekten microsoftun üstüne de gidiyor da gidiyor. Bunlar iyi eleştiriydi . Gelelim Kötülere. Abicim adsense denen güzel bir sistem yaptın karına kar kattın güzelll. Madem böyle bir sistemin var, milleti sağa sola savurmak yerine adam gibi kontrol etsene kardeşim. Diyelim ki hile gördün. Eminsin ya da değilsin. Değilsin diyebiliyorum bazen saçmalıyorlar. Diyelim ki tamam kesin hile. Bize bir haber versene kardeşim. Desene bak şunu şunu yapıyorsun bunu yapma. Ben inanmıyorum ki o dökümanlarında her şey apaçık anlatılmış. Başıma geldi biliyorum. Bana mail at de ki böyle böyle tekrarı halinde kapatılacaktır. Ya da çok mu uyuz oldun tamam sil paramı , seni uyarmıştım de. Beni atmakla zaten paramı vermediğin halde kendi kazancını da öldürüyorsun. Ayrıca o attıklarından ne kadar para kazandığını siz tahmin edin. Evet bu mailin benzerini google da atsam iyi olacak sanırım eleştiri mahiyetinde. Bari adsense e kayıtlı olmayan 1 adresten atim de "gıcık" alıp hesabımı kapatmasınlar...

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Diyelim ki tamam kesin hile. Bize bir haber versene kardeşim.

elbett buna katılmamak mümkün değil..

ama google bekliyor uzun süre atmak için.. önce iyice kazanıyor, bakıyor hileye devam yolluyor..

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya dediğim gibi tek tek adamları sitelerin ğeşinden koşmaz çalışanlarını bu işe ayırdığı zaman hile yapan sitelere verdikleri paralardan daha değerli.
zaten türkiyedekiler adsensi kodlarını bile göremiyorlarken de yapsın elemanlar.
zaten pazarlamacı bu elemanlar.

Orjinal Mesaj Sahibi alpaym

Kardeş bizi takip etmelerinin amacı şu, mesela bir kullanıcı burda gelip ya arkadaşlar benim siteme girin tıklayın lütfen yada ortaklaşa hile paslaşması var mı diye kontrol ediyorlar...

Ayrıca şu yabancıların hile konsunda aştığını gösteren birkaç hile söylede bilgimiz olsun ÜSTAD.......

R

rektum

Misafir
pigeon' Alıntı:
ama google bekliyor uzun süre atmak için..QUOTE]

Yook uzun süre beklemiyo ayın 29 una kadar bekliyoo.. Benim arkadaş hileyle

2700 dolar yaptı 1 ayda.. ayın 29 una kadar oh oh google'i nasıl kandırdım

diyodu, ayın 29 da bi mail HOŞÇAKAL.....

Tabi para DUMAN......

D

dnturkey

Misafir
rektum' Alıntı:
pigeon' Alıntı:
ama google bekliyor uzun süre atmak için..QUOTE]

Yook uzun süre beklemiyo ayın 29 una kadar bekliyoo.. Benim arkadaş hileyle

2700 dolar yaptı 1 ayda.. ayın 29 una kadar oh oh google'i nasıl kandırdım

diyodu, ayın 29 da bi mail HOŞÇAKAL.....

Tabi para DUMAN......

yanlışın var ayın 29unda atıldıysa çek yola çıkmış demektir ve atılması hiç bir şeyi değiştirmez artık :) çek kesildikten sonra o para eline ulaşır...

biraz daha dikkatli salla :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5