İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dıkkat heklenmeyın

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
REA KOD ADLI BİR hekER REKOR DENEMESİ İÇİN TÜM TÜRKİYEDE'Kİ KULLANICILARIN ADRESLERİNİ İMHA EDECEĞİNİ SÖYLÜYOR VE YAPIYOR ONUN İÇİN SAKIN LİSTENE REA ADLI BİR MSN ADRESİ KABUL ETME ARTI TÜM LİSTENDEKİLERİ UYAR ÇÜNKÜ LİSTENDEN BİRİ KABUL EDERSE SENDE GİDİYORSUN BİR SÜRÜ TANIDIK KİŞİLERİN ADRESLERİ hekLENMİŞ
(bır arkadasım yolladı dogruluk payını bılmıyorum)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir sey cikacagini zannetmiyorum. Yine de tedbirli olmakta fayda var tabi.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben listeme eklediğimde belki bir tehlike olabilir de bir başkası yani listesinde benim olduğum birisi eklerse nasıl bir tehdit olabilir ki?
Bence bu mesajı bilmem kaç kişiye göndermezsen vs gibi bir çalışma bu.

B

Baria

Misafir
banada geldi o mesaj :D harelde kendini tanıtmaya çalışan bir lamer yaptı büyük bir olasılık bu. saçma birşey....

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
başkasının listesinde olmam ve o kişinin o kişiyi eklemesi beni etkilemez.. sadece listesindeki kişielrede kendini ekletmek için çalışır. eklemekle bitmiyor iş. dosya dönderecek ve hek licek.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ben meebo.com u kullanıyorum en iyisi bence dosya alışverişi olmuyo

greyfurt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
banada geldi o mesaj :D harelde kendini tanıtmaya çalışan bir lamer yaptı büyük bir olasılık bu. saçma birşey....

bencede aynen böle oldu :) adam listende diye seni nası hekleyebilirki varsa mantıklı bir açıklması yapsın bilen biri ama öle bişey imkansız gibi geliyor bana ben anlamam zaten böle şeylerden :)

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Lütfen artık bu geyikleri yaymayı bırakalım bunların bize faydası yok rekor denemesiymiş vs.... youtube olayındada o videolara o kadar hiti kazandıran yine türkler yani türklüğü karalayan bişi görülünce hemen türk diğer arkadaşlarına forward ediyor yok işte youtube da türklük karalanıyo sende arkadaşlarına forward et diyo bu mesajı alan herkes videoyu en az 1 kez izliyo sonuç türklüğü karalayan bi video da HİT patlaması oluyo sebep : yine türkler çünki birbirlerine forward ediyorlar (ellerine ne geçecekse forward etmekle)

Artık gelişelim arkadaşlar avrupalı bu konudaki cahilliğimizi kullanarak bizlerle alay edip kahkahalarla gülüyor halimize aşalım bunları artık lütfen

bunuda forward edin bende tüm türklerin msn ini hekleyip rekor kırcam :)

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
atıyoalr yaw

adamalerın amacı mail toplamak

bu bilgiyi tüm maillere gönderin diyolar

birgün ameliyatlı birine yardım
birgün okul masrafım için yardım
birgün bilmem ne için yardım

şimdide bilmem ne heker tüm msn leri bilmem ne yapacakmış

dur bakalım neler çıkacak daha

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Mickey senin mesajı da forward edelim savcıların eline düşsün suç duyurusu olsun :D

gokseltoprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Dün Beni Ekledi Bu heker Arkadaş ..

Neyse Konuştuk Biraz Beni hekleyemedi Tabiki ..

Anlattıkları Genel Olarak ... Ben heker'ım Tüm Türkleri hekleyeceğim Filan .. Benide Tehdit Etti Ama Alamadı Adresimi ..

Derken Bunun Adresini Nikime Yazdım .. Ekleyip Küfür Edin Diye :)

Bir Arkadaş Eklemiş .. Buda Arkadaşı heklemiş 20 Saniye İçinde .. Sonradan Bizim Başka Bir Arkadaş Hem Bunun (Rea) MSN i hekledi Hemde Arkadaşın Adresini Geri Aldı .. Hemde heker ın Yöntemi İle .. Rezil Kepaze Oldu Ea :)

heked By Kaan .. :D Belki Tekrar Geri Almıştır Ama Sanmıyorum

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
hehehe :D
tam bende bana verin şu msn i diicektim :)

gokseltoprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yalnız İnanmayan Arkadaşlar Olabilir .. Doğru Bu Olay :) Bende Çok Şaşırdım Ama Aldık Adresini :D

MSN Adresi .. ea_rea_x@hot..

--

Beyler Yalnız Geri Almış Olabilir .. Ben Engellemiştim Tekrar Ekledim Şuanda Offline .. Eğer Geri Almışsa Online Olduğunda Biraz Makara Yapacam :D

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
makara yaparken dikkat et goturmesin senide :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5