İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dikkat: Kalbimde.com Nakhit.com ödeme yapmıyor

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Şu an VayNet.Com olarak 8000 tıklamaya sahibiz ve 20 $ ödemeleri gerekmekte. Ödeme talebinde bulunduğumda hafta içi ödeme yapacaklarını bildirdiler ve aradan 1 ay geçmesine rağmen ödeme olmadı. 1 hafta önce tekrar talepte bulundum ve hiçbir cevap gelmedi. Birçok sitede bulunan kalbimde.com bannerlerinin kaldırılmasını tavsiye ederim.

En nefret ettiğim şey insanların dolandırarak kazanç yapan kimselerdir. Bu kalbimde.com'dada başka bir icraat yok. Bence dolandırıcılar...

Z

zeynelkoc

Misafir
türklerden bişey beklemeyin

bizim milletin aklı ancak hin liğe çalışır

S

SempatiX

Misafir
Yakında İyi Param Olsun Hepinize Dagıtacam Söz :) Kandırma Yok Anında 1 Centinizi Bile Yollucam :D

B

burak

Misafir
Arkadaslar, bence kendimizi kotulemeyelim.
Sonra birgun bu isi iyi yapan biri ciktiginda onun hakkini yemis oluruz.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bende bu tür sahtekar siteler toplistlerden silinmeli? Birde siteye üye olduğunda hergün sistem tarafından şu kız size mesaj yolladı diyor ve parayla üye olunmadan mesaj okunmuyor. Resmen milleti kekliyorlar...

M

malatyasporlu

Misafir
vay be ben dedim paraevinde tıklakaznda felanda yazdım bunlar ödemez diye.

kimse inanmadı...

kalbimde kalpler bunlar hiç ödermi...

hiç bi garanti yok..

tek yazı webmasterlere ödenecek ücretler şunun bunun garantisi altındadır...

o garanti verdiği kimsede ortada yok..

acaba mahkemeye başvursak

hem millete ders olsa hemde kazıklanan arkadaşlar hakkını alsa...

siz ne dersiniz ?

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
malatyasporlu' Alıntı:
vay be ben dedim paraevinde tıklakaznda felanda yazdım bunlar ödemez diye.

kimse inanmadı...

kalbimde kalpler bunlar hiç ödermi...

hiç bi garanti yok..

tek yazı webmasterlere ödenecek ücretler şunun bunun garantisi altındadır...

o garanti verdiği kimsede ortada yok..

acaba mahkemeye başvursak

hem millete ders olsa hemde kazıklanan arkadaşlar hakkını alsa...

siz ne dersiniz ?

Eğer resmi bir garantiyse ve sitede bulunan -eğer varsa- konuyla ilgili sözleşmelerin altında resmi şirket imzasının yanı sıra, "bu sözleşmeden doğacak yükümlülüklerden xxxx savcılıkları, mahkemeleri vs." gibi bir ibare mevcutsa yasal işlem yaptırabilirsiniz.

Aksi halde, siber alemde faaliyet gösteren bir siteye konuyla ilgili bir yasal işlem başlatmak mümkün değil. Bunun nedeni ise ülkemizdeki light bilişim hukuku.

En iyisi, webmasterların bir olup, bu tip sitelerden uzak durması.

Z

zeynelkoc

Misafir
bu gibi sitelerden uzak durmaları pek olanaklı gözükmüyor

bi kaç tane büyük siteye reklam verip onlara odeme yapıyorlar. fiyatları da biraz şişirdiler mi webmasterların ağızlarını suyu akıyor.

büyük sitelerden gören küçük siteler hemen üye oluyor (tabi onların parayı alması uzun sürüyor ) 1-2 ay sonra parayı çekecek duruma geliyorlar fakat bu sefer de firma oyalıyor ve zaman geçiyor 4-5 ay sonra webmaster anlıyor ki bunlar sahtekar ama iş işten geçmiş oluyor ve elinde kocaman bi hiç kalıyor...

Adamlar bakıyor güven kalmadı hemen yeni bi adres alıp başka bi kulvarda parayı götürüyor yani değişen hiçbişey olmuyor.

M

malatyasporlu

Misafir
sanmıyorum olacağını bu işi tezgahlayan böyle bi sözleşme de yaptırmaz..

fakat sitede ödeme yapma vaadi gayet açık...

bu insanları kandırma amacı taşımaz mı?

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bu gibi siteler toplistlerden silinsin bence... Ben bu siteyi iyi.nette gördüm. Böylece onlara en büyük ceza verilmiş olur. Yada bunlara dos saldırısı yapalım çöksün siteleri. Hak ediyorlar cünkü. Kul hakkı yiyorlar.

B

besiktaslim

Misafir
büyük sitelerle anlaşıp güven kazanıyorlar sonuçta yapacak bişey yok böyle devam eder
zirve100 falan hep adamlara çalışıyor toplistlikten çıktı artık o. kim para varirse tepeye oturtuyorlar

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir aralar biri söylemşti,ben her ay düzenli ödememi alıyorum kim ödemiyor diye, üstelik ödemeyeceğini söylememe rağmen,açık konuşuyorum biz de enayi de çok zeki de çok orta halli olanı pek yok,Tr. sponsor yooooooook yok kardeşim,bunlara aladanıp sitenize yerleştirene kadar,paşa paşa oturun siz birşeyler yapmaya çalışın.yada bu işlerden elinizi ayağınızı benim gibi çekin,uzun bir zmandan sonra tekrar başmaıştım ama tekrar bırakıyorum,belki arasıra devam ederim,sadec googleyle ilgileniyorum ve onunla devam edeceğim,şimdi yurtdışına çıkıyorum ocaktan sonra buralarda olacağım tabii yeni ve değişik bir projeyle,size tavsiyem ing. bir site yapın ve googleye devam edin 20 günde 100 doları geçtim,yani bunlara 5-10 bin tıklama yaptırana kadar canınız çıkacağınıza ödeme kesin yapan google için birşeyler yapın.haydi arkadaşlat kalın sağlıcakla......enayi lafını kendi üzerinize alınmayın arkadaşlar,asıl enayiler başkalarını kandırıp kendilerini zeki sananlardır.

M

malatyasporlu

Misafir
zeynel vay be ingilizce kendini tanıtım sitesi güzel....

en alttakide şokhaberden arak :)

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Evet ödeme yapıldı. Ancak geç yapıldı ve ödeme yaptıklarına rağmen bana mail atmamışlar. Hesabımada çok para giriş çıkışından dolayı ben bu ödemeyi fark edemedim. Kalbimde.com ödemelerini yapıyor, herhangi bir sorun yok.

SeRSeRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Odeme yapanlara bişi demiyorum ama bir forum doldurup dandik 2,3 Anlasma gibi gorunen ve kesin odeme yaptigini idda eden o kadar site olduki.. ve bizler bunlari bildigimiz halde uye olmaya devam ediyorsak baska diyecek ne varki arkadaslar ?

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Websiteme bir toplistin banner kodunu yerleştirdim ertesi gün siteye girerken kalbimde.com sitesini açtırdığını gördüm. refer : nakhit.com .

Kalbimde.com sitesine zaten bir defa girince sanırım bilgisayara script ya da trojan gibi birşey atıyor. Ondan sonra işiniz yoksa oturup temizleyin. Norton gibi bir antivirüs programı farkediyor ve engelliyor bunu peki Ya temizlemeyi bilmeyenler? İnternette iki site gezeyim, biraz bilgi edineyim, biraz eğleneyim diyen normal userlar?

Olacak şey değil! 3 dolar fazla kazanabilmek için bazı webmasterların yaptıklarına inanamıyorum. Böyle sahtekarlıklar yapacağına, inşaatta harç karsa emin olun ki 3 dolardan daha fazla para kazanır.

Benim böyle salak şeylerden para kazanmak gibi bir hedefim yok. 10 yıldır bu işin içindeyim, bir arkadaşlık sitesine hit gönderdi diye para kazanan görmedim!!! Bu kadar saf olmamalı insanımız. Ya da insanımızın bu saf ve temizliğinden bazı adiler yararlanmaktan vazgeçmeli artık. Yıllardır bu şekilde davranan siteler büyüdü, 3 ay önce günlük hiti bin ya da iki bin olan kalbimde.com un hiti bugün 30 bin. Bu sitenin büyümesine katkıda bulunan hangi webmaster kaç para almış, açıklasın buradan da bilelim yahu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5