İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dikkat! Mertweb Surkent Diyarhost v.s piyasaya giriyor

M

Makro Servers

Misafir
Arkadaşlar Mertweb in sahibi tekrar piyasaya giriyor msn listesine eklemiş beni 5 - 6 ay önce sunucu istemişti farkına varıp vermemiştim sizide listesine ekleyip sunucu istiyebilir paypal istiyor sahte k.k kullanıcak sanırım şahıs hakkında biraz araştırma yaptım ilginç sonuçlar çıkıyor aşşağıdaki linkten bakabilirsiniz karabükte bi ara DC kuracaklarmış :D YUH

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=zülküf+ok&btnG=Ara&meta=

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
:D Vurgun yeniden başlıyor. Vurguncular, Vurgun, Vurgunum :p

M

Makro Servers

Misafir
Az önce bi mail geçti elime hemen sizede gösterim dedim her tarafı küfür dolu olduğu için her taraf yıldızlı olacak gerçi ama olsun siz anlarsınız :))

----- Original Message -----
From: murat deli
To: [email protected]
Sent: Monday, July 10, 2006 3:24 PM
Subject: diyarhost

MRB DAĞ **** HAKKARİLİ **** SENİ **** EDER HOST PİYASASINDAN SİLERİM TAMAM MI BEN ZATEN HOST PİYASASINDAYIM VE ŞUANDA PASO REKLAMLARIM YAPILMAKTA AMA AHNGİ FİRMA OLACAĞINI NERDEN BİLECEKSİNİZ SİZİN GİBİLERİNMİ ELİMDE **** **** EDER PİYASAYA SÜRERİM SENDEN SUNUCUYU ANCAK SENİ MAHFETMEK İÇİN ALIRIM SUNUCUM TR'DE EN KRAL DATA MERKEZİNDE BARINIYO.AKILLI OL HAKKARİYE GELİR AKLINI ALIRIM AYRICA O VERDİĞİN LİNKTEKİ OCAKLA ALAKAM YOK TAMAM MI KÜRDÜM SAPINA KADAR ******* ****** ***** HAKKARİ *****....
SİZİN SAYENİZDE KOSKOCA FİRMALAR BATTI İYİNETTEKİ HOSTCU YORUMLARINIZ WEBABİNİN AYLAR ONCE BENİ PİYASADAN SİLME MÜCADELESİ.HA GERCEK ADIMDA ZÜLKÜF OK DEĞİL GERCEK ADIMI SEN DEĞİL SENİN BABAN BİLE BİLEMEZ ŞİMDİ UZA ADİ *******

şuanda forumda üye olduğunu biliyorum hemen herkesin göreceği şekilde yazıyorum

Hakkariye gelmeye bi tarafın yetmez erkekliğin varsa gelirsin uzaktan atıp tutmakla olmuyor o ettiğin lafların icratını yaparım burda sana aklımı almaya ne gücün nede aklın yeter...Sıkıyorsa atlar gelirsin adres verim gel zaten sitemizde açık adresimiz var buyurur gelirsin kim kimin aklını nasıl alıyor görürsün emin ol bizim buranın tek bi yolu vardır o yolun adı solan yokuşu yaklaşık 1 km sürekli yokuş o 1 Km bitene kadar bağırtırım seni neyse terbiyeme mukayet olmalıyım ama söylüyorum atla gel ettiğin lafın arkasındaysan atla gel.
Kimsenin insanları dolandırıp kaçmaya başkasının hakkını yemeye hakkın yoktur sen zaten bulacağını bulmuşsun sakın yarın öbürgün para için başka işlere bulaşma (anladın sen anladın) gerçi bunu yapan bunuda yapar ama neyse sakın kendine iyi bakma mümkünse en kısa zamanda geber :))

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
görüyorum, üzülüyorum; sonra düşünüyorum, üzülmeme bile değmez olduğunu anlıyorum...

E

echo

Misafir
Makro Servers' Alıntı:
başlatalımda kime ?
Kaan Aksu
Zülküf OK
Mahsum Aktekin
Hangisi?:D

haklısın o konuda. böyle adamları bide gerçek dünyada görmek isterim.gerçek hayattada aynı 17 inch delikanlılığını yapabiliyorlarmı?

orcunyucel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu adamlar beni de cepten aramis ve bikac kere mesaj atmisti. cep telefonum sitede vardi ordan almislar. beni korkutmaya calisti, ters tepki alinca tirsmisti:) sonra ne diyecegini bilemedi. demek istedigim korkmayin bisey olmaz bunlardan. bizimkiler dizisinde de tak tak diyen vardi ya, ayni onun gibi. uckagitci ama korkak.

aleminfo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önüne gelen host domain satarsa olacağı bu.Varmı bu adamın vergi levhası? Yok tabikide..Dikkat etmeliyiz bu konularda.

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
orcunyucel' Alıntı:
bu adamlar beni de cepten aramis ve bikac kere mesaj atmisti. cep telefonum sitede vardi ordan almislar. beni korkutmaya calisti, ters tepki alinca tirsmisti:) sonra ne diyecegini bilemedi. demek istedigim korkmayin bisey olmaz bunlardan. bizimkiler dizisinde de tak tak diyen vardi ya, ayni onun gibi. uckagitci ama korkak.
2 adet hakaret/tehtid içeren sms elindeyse süründürürsün, 1 değil ama en az 2 olmalı o zaman akıllanırlar ;)

orcunyucel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sms'ler artik elimde degil. zaten surkent zamaninda olmustu bu olay. burak baysan isimli biriydi. o zamandan sonra da telefonu degistirince sms'ler gitti.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5