İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DİKKAT! : Reklam alırken mutlaka bunu okuyun!

Z

zeynelkoc

Misafir
Evet bu konuda reklam aldığınız fakat size ödeme yapmayan veya başka türlü sizleri zarar uğratan site sahiplerini burada paylaşalım ki yeni yeni webmasterları kandırmasınlar istedim..

ilk olarak ben yazıyorım:

VUDUU.COM YIHHU.COM
Başta 1 hafta reklam verdi ve parasını ödedi sonrada a daha uzun reklam vererek ödeme yapacağım dedi ve eski ödemeyi yaptığını söyleyip bir şekilde ikna etti fakat reklamın üzerinden 2 ay geçti ve hala paramı ödemedi ne zaman ödeyeceksin dediğimde param yok cevabı aldım.. fakat aynı kişi bu forumda 600$ küsür google çeki aldığını idda etti. Şimdi konuştuğumda ise hitimin hiç bir işe yaramadığını onu dolandırdığımı idda ediyor. e arkadaşım sen salakmısın ki ikinci reklamı verdin...

-------------------------------------

ARKADASBUL.NET
Reklam ücretini ödüyor fakat sitesinde spy kodlar bulunuyor ve bu şekilde trojan bulaştırıyor bilgisayarlara.. Bunu yaptığını söylediğimde inkar etmeden kabul ediyor..

H

hitmp3tr_com

Misafir
evet arkadaşbul banada bir aylık reklam verdi
2-3 gün geçti param gelmedi.

ayrıca mailler geldi bilgisayarına bizim siteden virüs bulaştığını söyleyen baktım o siteden bulaşıyo hemen kapattım zaten parayıda yollamamıştı.

bu adamla daha önce çalışmıştım güvendim bekledim yollar diye.

Z

zeynelkoc

Misafir
ayrıca beni tehdit ediyor bazı arkadaşlar

kardeşim tehdit edeceğin kadar paran varsa reklam ücretimi öde :)

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederim zeynel çok güzel bir başlık açmışsın bence, lütfen arkadaşlar buraya reklam yayınladığınız ancak size para ödemeyen siteleri yazınki bu işe emek veren diğer webmasterların yanılmalarını önleyin...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Arkadasbul Önceden Turkishdomains'indi. Sattıgını duydum. Kime sattı bilmiyorum..
Bu arada ben henuz dolandırılmadım :)

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadasbul.net i satalı çok oldu, aman ha, bana ait değil :D

Ben çok fazla reklam vermedim, reklam verdiğimde de peşin peşin ödedim. Siz de öyle yapın, tamamını alın ücretin. Sektörde önce ücret alınır, sonra hizmet yerine getirilir. Piyasa çakal dolu, mağdur olmayın.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla arkadaşlar benim kendi sistemin yani prensip kaznamak derim yani ben mesala para bankaya yatmadan ben görmeden reklamını yayaınlamıyorum ister versin ister vermesin. egerki diger ay devamam edecekse 5 gün öncede mail gönderiyorum devam edecekseniz son güne 2 kala parayı yatırtıyorum yatırmassa sürsi dolunca direk reklam otomatik kapanır yani öbür ayı yatırsa bile yatırgıgı günden sonra sayarım reklamı tekrara carım..

Z

zeynelkoc

Misafir
en doğrusunu yapıyorsun zaten bende dolandırıldıktan sonra oyle yapmaya başladım

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi bide benim sinir olduğum olay şu hitmp3tr de demiş virüs koymuş sitesine diye adsl kullanıcılarına virüs olarak görüküyo ttnetlere tabiki dialer olarak pop-up reklamlara dikkat edin geçen gün secsea.com bana verdi pop-up saolsun shadowsong söylemese dialerli siteye pop-up acıyomuşuz kaldırdım sonra bana paramı geri öde diyo öyle bişi olamayacağını ve bana verdiğinin 2 katını rahat kazandığını söyledim ve dialeri kaldırırsan öyle açarım pop-up u dedim dikkat edin yani yine oto dialerler gündeme cıkmaya başladı...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet oto dialer baya piyadasa eg-zotik resim ve mankenli sistlerede cok.. yükle demene gerek kamıyor siteye girmren yeterli dialir yüklenmesii

S

sevdik

Misafir
slm

tum mesajlari okuyorumda en çok kazıklanan benim herhalde burada :)

modachat domainim varken kalpler.com un sahte oldugunu anladım erkenden Allahtan ama onu anladım domainim gitti guvendigim adamın ustunde oldugu için

sevdik i açtım kitapyurdu kazık atti . şimdi yeşil-kart in reklamını koydum uyelikler güzel gidiyor postaya atılan başvurular kabul olursa para alacagım bakalım neler olacak ümidim yok ama para vereceklerine

google ye başvurdum tık çıkmadı adamlardan ne yapacagımı vala bilmiyorum

şimdi de www.newturk.net çıkarmiş bir kazanma dalgası ama çok şüpheleniyorum ve kesinlikle uye olmam bence işin içinde bir iş var birkere mantikken yanlış düşünsenize

1 tekil 0,0001 veriyorlar yani 1000tekile 1YTL yemin ediyorum burda guvenilir birisi varsa eger 20ytl yollim bana yollasın 20,000tekili Allah bereket versin çok saçma işler yapıyorlar hile oldugu çok açıkça koydukları sayaçlar da sayaç olsa bari resmen kandiriyorlar

kayzer.net sen uyeydin sanırım ne oldu bilgi veririmisin newturk.net hakkında

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
"www.newturk.net" amanın uzak dur derim o kaznadıgı hitler popiler sitelerin index1.htm index2.htm şeklind esayfa yapıyor ve o sayafalara popiler siteşelri atıyor metalarını yada isismelrini çalıyor bu şkilde googledne hit kazanıyor. kaç site gördüm benim site bile vardı yaaa

E

erotikbul

Misafir
secsea.com arkadasbul.net i alan arkadas. :)

Bende tüm toplistlerdeki kullanıcı adı ve sifreleri var :)

girip "dialer için tıkla" diye degistirecen siteleri görecek !

Yazık hala bu kafadalar..

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
secsea.com gecenlerde gırdım zangır zangır ottu makıne...
abı ben asla parayı karşımdakı yatırmadan reklamı yayınlamam, yanı reklamını yayınlamasam ne olur adamda hesap nuamralarım bılgılerım var sonucda haklı çıakr bışı yapmam o yuzden hiç sorun çıkmıyor bende ama ilginçtir mesela biri pop u reklam verdı bana 1 ay olmasına az kaldı adam reklamı verdı ve sırra kadem bastı ortalıklarda yok parayı yatırdı reklamı koydum o gun bugundur ne rastladım ne gordum ılgınç yanı :)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitmp3tr_com' Alıntı:
[email protected]

bu adamda bana parayı yollamadı. sitesini unuttum çok uyanık bişey

evet ayva.net in sahibi. seninle karşılaştığım durum bende de oldu. bayramdan sonra dedi ödeme olayını. ama baktım ses seda çıkmıyor. hadi canım sana güle güle yolun açık olsun. biz senin gibiler çok gördük...

dikkat etmek lazım. parayı almadan reklam yayınlamaya başlamamak lazım. ve reklamını yayınladığın siteyi iyice incelemek lazım..

kolay gelsin..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
:i

siz siz olun reklam parası elinize geçmeden reklamı yayaınlamayın derim yani paragozluk yapmayınd erim biraz kendinize bunu prensip edinirsenzi sizin içi olur yok para almadanda ben yayaıanlrım rekalm kaçmasın diye düşünüyorsanzı sonra zararlı cıkarsınız..

Z

zeynelkoc

Misafir
feverinlove biz herkez sahtekar demiyoruz sadece burada daha once bizleri dolandıranları paylaşıyoruz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5