İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dikkat Sahte Balcılar Teşhir Edildi

urantum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kilosu 100 tl olan şeyin, 5 kilosu 100 liraya satılıyorsa hiç mi düşünmez insanlar ne iş bu diye.
geçenlerde bir müşterime (call center) gittim; telefonla ilaç satan kızlar, "ürünümüz yeşil kapsüllerden oluşuyor" diyor telefondaki adamın çıkardığı sonuç "ürün doğal" :)

şimdi tekrar düşün yazık mı ?

kayra_tic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kilosu 100 tl olan şeyin, 5 kilosu 100 liraya satılıyorsa hiç mi düşünmez insanlar ne iş bu diye.
geçenlerde bir müşterime (call center) gittim; telefonla ilaç satan kızlar, "ürünümüz yeşil kapsüllerden oluşuyor" diyor telefondaki adamın çıkardığı sonuç "ürün doğal" :)

şimdi tekrar düşün yazık mı ?
Bilinçlenme eksikliği var hocam malesef bizim halkımız saf temiz kalpli ondan böyle oluyor yinede yazık tabiki

drupal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20 liralık balı tvlerde reklamlarda yere göre sığdıramayıp sanki ölümsüzlük iksiri satar gibi halkımızın duygularıyla oynayıp 100 tl ye satmaya çalışıyorlar. Bu tip reklamların yasaklanması taraftarıyım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5