İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dikkat: vBulletin 3.8.6 + Blog Güncellemesi yayımlandı.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
-vBulletin 3.8.6 Forum + BLOG kullanan sayın site sahiplerine önem ile duyurulur-

Arkadaşlar hepinize merhabalar tekrar...

vBulletin.com site kordinatörlerinden IB Adrian, burada yaptığı açıklamada şunları belirtiyor;

vBulletin 3.8.6 Forum güncellemesi yapılmıştır size duyurmak istediğim budur ve + 2.0.2 versiyon vBulletin Blog güncellemesi yapılmıştır. Eğer ki lisanslı bir vBulletin müşterimiz iseniz, buradan giriş yaparak yeni güncellemeri indirirek, sitenizi güncelleyebilirsiniz.

Bu güncelleme de ise, toplam 11 adet bug fixed (hata düzeltilmiş) edilmiştir.

+ Blog, PHP 5.3 için destekli güncellenmiştir.

Ve yine ek olarak; İşte güncellenen şablonlar aşağıda;
  • memberinfo_block_contactinfo
  • postbit
  • postbit_legacy

Orijinal linkler aşağıda;
http://www.vbulletin.com/forum/show...e-Release-Now-Available&p=2008604#post2008604
http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?p=2068738

Bug takibi (izlenim) ise buradan --> http://tracker.vbulletin.com/secure/IssueNavigator.jspa?mode=hide&requestId=10191

Saygılar sunarım iyinet'in güzel insanları...

_Kaos_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu eski versiyon blog hala satın alnınabiliyor mu?

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Yok hayır satışı durduruldu. Daha doğrusu yok yani bitti. Eğer ki blog ister iseniz, 2. el olarak bulabilirsiniz. Ancak öyle oluyor. Steve Machol ile konuşmuştum bunu yani ordan bu bilgi.

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
3.8.3 ile o kadar mutluyum ki yükseltmek içimden gelmiyor :)))

Bilgi için teşekkürler.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Ben teşekkür ederim efendim fakat isterim ki 3.8.3 tür versiyonlarda güncellensin. 3.8.6 güncellemesi gerçekten hoş oldu. Fakat blog bugu vardı ben biliyorum o bug çözülmüş çok iyi olmuş. Ben bugu kendim çözmüştüm ama şimdi ek çözüme gerek kalmadı PHP 5.3 için.

Saygılarım ile,

_Kaos_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok hayır satışı durduruldu. Daha doğrusu yok yani bitti. Eğer ki blog ister iseniz, 2. el olarak bulabilirsiniz. Ancak öyle oluyor. Steve Machol ile konuşmuştum bunu yani ordan bu bilgi.

İkinci el nasıl olacak ki. Panelden transfer ediliyor mu yani Yoksa içinde vBulletin blog da bulunan bir lisans mı satın almak gerekiyor.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
İkinci el nasıl olacak ki. Panelden transfer ediliyor mu yani Yoksa içinde vBulletin blog da bulunan bir lisans mı satın almak gerekiyor.

2. El blog hiç almadım yani 2. el blog alıpta kullanmadım aksilik bunu sormadım. Ama o yanılmıyor isem şöyle olmakta; panelden transfer ile yapılıyor vBulletin.com ekibinin bilgisi dahilinde. İçinde vBulletin blog da bulunan bir lisansı almak olamaz yani bu anlamsız olur. Bu yüzden birinci dediğiniz uygundur.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Ayrıca ek olarak şunu belirtmek istiyorum!

Konuyu alıp sağda solda paylaşan arkadaşlara itafen;

Bari isim/kaynak belirtin de (bir yeriniz eksilmez!), şu emeklerimize bir zerre saygınız olsun!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5