İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dikkat.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bugun karşılaştım ilgintir geçen sene açmış olduğum adsense hesabımda toplam 275$'ım bulunuyordu ve 6 aydır ödemeleri bekletiyordum bugun ödeme yapılması için başvuru yapmak için girdiğimde şunun lar karşılaştım.

"Hesap Etkin Değil
Bu login onaylanmamış bir başvuruya bağlı olduğu için henüz bir AdSense hesabına sahip değil. Başvurunuz hakkında daha fazla bilgi için lütfen başvurunuzda belirttiğiniz e-posta adresinize gönderdiğimiz mesajı inceleyin.

AdSense anasayfasına geri dön. "

hönk ni ne hönk ... google'ın bunuda yapacağını düşünmezdim. ki adsense ye uye olduğum mail adresini şu an kullanmıyorum.

J

jEEpERscREEpERs

Misafir
Banlanmışsın... Acayip bir durum değil yani. Geçmiş olsun.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google da para bekletmek riskli bir durum.
Zorda kalmadıkça yapmamak lazım :)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
iyide banlanacak bir sebep yokki www.trislem.net sadece burada yayınlıyordum reklamları bence gereksiz bir ban sebebi olduğunu düşünüyorum.

J

jEEpERscREEpERs

Misafir
Benim 2 defa başıma geldi. Bende birşey yapamadım ... Çözüm imkanı "0" Unut yani...

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banlandığını nereden biliyorsunuz belki hesap duraklatılmıştır, yada benzeri bir durum olabilir, bir mail yazın derim.

StyLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maile karşılık gelmiyor 3 hafta önce bende mail yazmıştım, hala bekliyoruz.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
sağlık olsun önemli değil de hiç bir hatam yokken banlanmak çok ilgincime gitti ayını site ile hesap atım ve onayladılar 1 yıl sonra banladılar kanal bile yoktu hem onaylayıp hem banlamak çok ilginç

L

LaneT CoCuK

Misafir
Valla Bende bugün Banlandım :D Sanırım.. Başka Başlıkta Açmıştım Bi Bakarsanız Sevinirim .. Geçmiş Olsun Dileklerinizi Bekliyorum.. :D

Geçmiş Olsun ( Kader Arkadaşım )

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hile yapanlar banlanır kimsede birşey diyemez.
Boşuna başlık açmayın artık.. Yada neden banlandığınızı yazın.. :)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
evet sitede reklam çıkıyor işin kötüsü hayır yanlış yazsam "bu kullanıcı adı ile farklı bir google hesabınız var diyor." şifremi doğru yazıyorum ne olduğunu anlamadım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5