İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dil Dosyasını Çevirene PTT 10 YTL

samann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar elimde bir dil dosyası var.

Çok basit bir ingilizce ile yazılmış. 427 satır. ancak her satırsa Home , Register gibi kelimeler var. En uzunu "This Is Your Accounts Control Panel. Use The Options On The Left To Control Your Account." gibi , aa onlardan da biraz var.

Kendim çevirebilirim ancak zamanım yok.

Çevirebilen arkadaşa ptt ile 10 YTL atabilirim..

Çevirecek arkadaşlar fiyatı beğenmezse konuşabiliriz. Tekliflerini verebilirler.

Çeviren arkadaş dil dosyasını pm ile bana attığı gün ptt kapanana kadar yatırabilirim parasını.

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Hayır, henüz gelmedi. Ben umudumu kestim hafiften.. ve size logları sunmayı düşünüyorum akşama doğru

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
10 YTLŞ göndericem değipte gönderemiyorsa bişi diyemiyorum..

eğer senden bu aliş verişi yaptı ve ödemeni halen göndermedi ve seninle iletişime geçip gecerli bir bahanede sunamıyorsa bence Forum yönetimi ile görüş.

bu kişinin Forumdan uzaklatırılmasını sağla/ki aynı olayı bir başkalarına yapmasın

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
10 lira için kendine küfür ettirmeye değer mi hemde tek kişi değil, okuyan herkes aynı şeyi geçiriyor içinden.

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
kim bilir kaç gün oldu. :) konu hortlamış yine :) dosyayi aldiginda

cok saol cok temiz olmus eyw fln dedi ama :) neyse...

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır, henüz gelmedi. Ben umudumu kestim hafiften.. ve size logları sunmayı düşünüyorum akşama doğru

10 YTL icin bu kadar ugrastigina deger mi? Bana dizin eklemenin is olmadigini benim 3 katimi kaznadigini soyluyorsun, 10 ytl icin burda... :) O zaman ben 3.33 YTL mi kazaniyorum bu hesaba gore?

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
backlink işinde 3 katını kazanıyorum dedim. Basit bir dil dosyası çevirmeydi ve 10 ytl bu iş için iyi para... Oturduğun yerden hem dilini geliştiyorsun hem para kazanıyorsun..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5