İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dilek - Şikayet Konusu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Domain adsense banlı olduğu için o olayı gerçekleştiremiyoruz.

Banlı ancak anladığım kadarıyla banını açtırmak için hiç uğraş verilmedi...

Google a domaini aldığınıza dair dekontu , farklı kişide olduğunu artık düzgün bir içerik ve kalitede sadece özgün içerik bölümüne koyulcağını anlatan bir mail veya fax çekerseniz bi ihtimal açılabilir... Tanıdıkta varsa sesinizi daha kolay duyurabilirsiniz .

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Bide hazır mail atılırken webrazziye satıldığına dair ve verilen parayı maille yollarsanız forum hakkında bir yazı yayınlanabilir. Buda satışını duymayan kullanıcalara ulaşmanızı sağlar...

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Domain adsense banlı olduğu için o olayı gerçekleştiremiyoruz.

Bu durumu bildiğim için sepulchral ın açık artırma başlığında bir mesaj yazmıştım, google dan banlı olup olmadığını yazmalısınız diye , şu anda mesaj silinmiş durumda, banlı değil yazılmıştı cevaben, cevabı yazan kişide açıkartırmayı başlatandı, nasıl bir tezgah ve üçkağıt döndü anlaşılamadı zaten, 1500-2000 bin dolar daha fazlasına forum satıldı ve forum şu andaki gidişatıyla birçok kişi için artık alelade oldu.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Çok kötümsersin tiva :) Turgay olayı zaten biliyordu içinde olan birisi. Geçti gitti ama iki taraf içinde iyi bir alışveriş oldu. Bence forum canlanacaktırda en azından alan kişi çabalıyor, zamanını ayırıyor ve gördüğüm kadarıyla ekibide ona iyi destek veriyor. iyinet ' i her ne kadar kimse sevmesede arkasından konuşmak bence yanlış. ( şahsen ben severim onuda eski yönetimdekileride ) bence turgay bu banı kaldırtır azcık uğraşırsa..

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
iyinet ' i her ne kadar kimse sevmesede arkasından konuşmak bence yanlış. ( şahsen ben severim onuda eski yönetimdekileride ) bence turgay bu banı kaldırtır azcık uğraşırsa..

iyinet i sevmemek gibi bir durum yok, ona sitemim forum.iyinetin içindeki gücü görmemesi, öyleki şu anda birisi otursa forum.iyinet deki 4-5 kişinin yazdıklarını tek bir sitede toplasa forum.iyinet.com kadar hit alır.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
470 beygir gücüyle ve azimle iyinet -> frmtr dönüşümü izleniyor.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Öyle bir izlenimi şurdan aldım. Forum el değiştirdikten sonra, göze çarpan en büyük detaylar, bir şekilde iyinetadmin'e küsmüş veya banlanmış kişilerin geri dönüş yapması oldu. Mevcut yapı tamamen dağıtıldı/repler silindi. Ben de iyinetadmin'le fikir ayrılıklarına düşen biriydim ama sonuçta burayı yerlerde sürünürken ayakta tutan da bizdik. (eski yapıyı kastediyorum). Dolayısla forum iyinet diye birşey kalmadı, tamamen yeni birşey gibi burası artık, en azından benim gözümden öyle.

Bu iyimidir kötü müdür tabi kararı site sahibi olarak sen biçersin, yatırdığını en kısa sürede geri alabilmeni dilerim. Sadece fikrimi söyledim. Domainci rütbesi, yazılımcı rütbesi gibi değişik fikirlerle de iyice frmtr'ye benzer bence. Konuşulanların çoğu R10, frmtr ayarında sitelerin taklitçiliğini yapmak olarak zuhur ediyor. Yatırımını geri çıkarmak için farkllılıklar ortaya koymalısın.

T

trgy

Misafir
Konuyu kilitliyorum. Dilekleri ve şikayetleri fazlasıyla dinledim.

Bu konudan da çıkardığım şu oldu. Bazen hatta çoğu zaman kafana eseni yapacaksın. Herkesi dinlersen işin içinden çıkamazsın.

Teşekkür ederim yorumlarınız için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5