İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Din adamından çarpıcı Facebook açıklaması!

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Rahip ve din adamı Cedric Miller, evli çiftlerin Facebook'ta olmaması gerektiğini açıkladı. Din adamına göre Facebook evli çiftler için sorun ve sıkıntıdan başka hiçbir şey getirmiyor.

Geçtiğimiz altı ay içerisinde 20 çift kendisine evlilikle ilgili sorunlarla gelmiş ve hepsi de suçu Facebook'a atmış. Miller bu soruna kesin ve kısa bir çözüm bulmuş, evliyseniz Facebook hesabınızı kapatın; "Cezbedicilik çok üst seviyede" diyen Miller, Facebook'tan bulunan eski sevgililerin geçmişten kalma bir ateşi kolayca ateşleyebileceğini dile getiriyo.

Din adamına katılmak ya da katılmamak mümkün. Sizce Facebook'un yaptığı; ortaya çıkabilecek bir şeyi daha çabuk su yüzüne çıkartmak mı, yoksa evli çiftlerin arasını boş yere bozmak mı?

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Tamamen şeytan işi:kızdım:
Bende evlilerin facebookta olmasını onaylamıyorum.Helede bayanların kızlık soyadıyla face kayıtlarına hiç anlam veremiyorum.Çok tehlikeli cookk

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Facebook un ne günahı var. İnsan mal olunca onada kanar bunada :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi