İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dini Domain Hediye 1 Şartım Var Gel İçeri

BiMaster006

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu Domaini Hak Edeni Bulmak Zor Deyil Ama gokhans19 olmadığı için dua ediyorum kendime ;)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Sen domaini vermeye pek niyetli değilsen heralde. Hem sayıyı bilicez hemde bizden memnun olacaksın (ki orası nasıl olacak meçhul) ondan sonra domain vereceksin. İlginç..

Yakında forumda domain vericem ama dansöz gibi kıvırtın en güzel kıvırtana vericem diye konu açılmaz umarım :D

BiMaster006

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ilk önce kelimeleriniz hiç hoş deyil 1 2 ncisi üslubunu bozarak senin bu domaine tahmin bile verememen söz konusu ben işde senin gibi insanları ayırıyorum kolay gele size

E

Ephitet

Misafir
Arkadaşlar sakin olalım, şartı neydi arkadaşımızın?

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Gereksiz polemik her 2 tarafıda sıkıntıya sokar. Şart neydi bilmiyorum ama bu denli yaklaşım hoş değil.

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
şart x rakam ile x rakam arası bir sayı tut gibi bir şeydi sanırım yaklaşım sert olmuş! random çekiliş ile kupon verdiğin günleri unutma gökhan.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
şart x rakam ile x rakam arası bir sayı tut gibi bir şeydi sanırım yaklaşım sert olmuş! random çekiliş ile kupon verdiğin günleri unutma gökhan.

1 ile 15 arasında bir sayı tutmuş. Onu bilenle konuşacakmış. Ama direkt vermeyecekmiş. Konuşmalarından tatmin olursa verecekmiş.

Almak isteyen kişiyi çok uğraştırdığı için domaini vermeye pek sıcak bakmıyormuş gibi gördüm. ;)
Benim random çekilişle bu sence aynı şeylermi.

E

Ephitet

Misafir
O zaman olaya şu şekilde bir nokta koyalım, adı üstünde iyinet'in iyi insanları diyoruz, yeni üye olan arkadaşlarımızı aramızda tutmak ve iyinet'in neden farklı olduğunu göstermek için lütfen iyiniyetle yaklaşalım kullanıcılara, ne olursa olsun.

Konuya gelecek olursak, BiMaster006 sizdende rica ediyorum, yaptığınız şey gerçekten güzel ama lütfen bundan sonra dağıtacağınız alan adlarını bu şekilde değilde, daha farklı kriterler arayarak verebilirsiniz. Böylece gereksiz yere mesaj kirliliği oluşmaz, tartışma çıkmaz, herkes mutlu mesut forumunu dolaşır.

Sevgiler.

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Madem dini domain ve küçükken çok söylerdik hala da söyleniyor belki ALLAH'ın hakkı 3'tür derler. 3 diyorum :)

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
gökhan bence kişinin yaptığı şey gayet doğal geldi yani bozup atmanı gerektiren bir durum yok aslında, belki kişi için değerli bir domain imkanları yok değerlendiremiyordur bu sebep ilede özenerek aldığı domainin çöpçüye spamcıya marezciye hekera yada p*rn*cuya ... gitmesini istemiyordur bu sebepten dolayı kısa bir sohbet etmek istemiştir, ekleyipte görüşmedik arkadaşla sonuçta olayın renginide görmedik ne var bunda?

ek: 1 söylenmiş 3 söylenmiş bende 2 diyeyim maksat ortam ısınsın :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
99
ısınsın ortam iyice, kaynaşalım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi