İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dinleyin kazanın...

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
keşke daha açıklasaydın ödemeleri ne kadar olunca yapıor.
ödeme şekli vb...

F

F&F

Misafir
aslında ödeme yapıp yapmaması pekı umurumda olmadı çünkü 10larca kategori için sorunsuz çalışan radyolar var classic rock dinliyorum şuan ... ve gayet güzel mesela.. ama 10 $ olunca ödeme yapıyor.. sanırsam webmasterlar için hizmetide var...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuan türkçe bölümünden bir radyo seçtim emrah çalıyo:)

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
300 saate 20 dolar odemıs gosterıyor ordakı resımde

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
kota parasınıda ödüyormu :D bununla uğraşacağıam sınırsız internet alıp korsan film satarım :D

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bir ipucu; hitli sitelerinizde player üzerinden ziyaretçilerinize radyo dinletin, o 300 satti bir gün geçmeden doldurursunuz :)

Henüz siteyi inceleyemedim buna olanak vardır sanırım, diğer programlar buna müsade veriyordu.

F

F&F

Misafir
evet beceriksiz acemi dediğin gibi bir sistem bulunmakta sanırsam webmaster bölümü var ben 5 cent kadar biriktirmişim bugün.. az önce kesinti olunca siteye girdim.. dediğim gibi arkadaşlar ben radyo dinlemek için kullanıyorum yaklaşık 30 kategori var sanırsam ve bunlardada en kötü 10 radyo var... o an ne isterseniz dinliyorsunuz çok güzel:)

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz gerizekalıyız ya o kadarını düşünemiyoruz :(
Aradaki 19ytllik farkı sen ödeyeceksin heralde :D

Misal senin o 19 ytl verince hayatında değişecekleri anlatalım.

aman kota aşacak diye bir sürü seyden mahrum olman.
aman kota aştımı diye düşünmek
aman kota aştımı hemen bakalım.
aman kota az kaldı bilgisayarı fazla kullanmayın
aman kota gider su seye bakmayım
aman aman vs..

ben ilk internet aldıgımda bundan 3 sene once adsl 256 kbs iken bile sınırsız kullanıyordum ozaman 50 ytl ödüyordum. Bence 30 verip 19 vermemek yanlıs.

hesaplayalım: 3 ytl sıgara: 6 tane almazsan: 18 ytl
dişarda diyecegin yemek 3 ytl: 6 kere eve gitsen yesen : 18 ytl

vs ben senı tanımıyorum :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Misal senin o 19 ytl verince hayatında değişecekleri anlatalım.

aman kota aşacak diye bir sürü seyden mahrum olman.
aman kota aştımı diye düşünmek
aman kota aştımı hemen bakalım.
aman kota az kaldı bilgisayarı fazla kullanmayın
aman kota gider su seye bakmayım
aman aman vs..

Tamamda aradaki 19ytllik farkı senmi ödeyeceksin onu soruyorum yoksa öyle saymayı bende biliyorum ;)

hesaplayalım: 3 ytl sıgara: 6 tane almazsan: 18 ytl
dişarda diyecegin yemek 3 ytl: 6 kere eve gitsen yesen : 18 ytl
sigara kullanmam yemeğide evde yerim dışarıda arkadaşlarla ayda yılda bi defa yeriz ondada ben ödemiyorum hesabı zaten..

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Tamamda aradaki 19ytllik farkı senmi ödeyeceksin onu soruyorum yoksa öyle saymayı bende biliyorum ;)

sigara kullanmam yemeğide evde yerim dışarıda arkadaşlarla ayda yılda bi defa yeriz ondada ben ödemiyorum hesabı zaten..

kısacası adam hayatım nerde bele$ oraya yerleş düzeni diyor :D

dorime

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
insanda biraz saygı olur

insanda biraz saygı olur ama dediğim gibi insanda. !!

adam bi konu açmış insanlar buraya o konu için giriş yapıyo sizin adsl tartışmanıza bi konu açın çok istiyorsanız.

bu arada bu radyo dinleme için bi script yaptım uzun süreli test edemedim bi kaç eksiği var vps üzerinden rem. desktop kullanarak otomatik dinleyip dinletebilecek bi script :) bu sayade hem kısa sürede saat dolacak hemde iş otomatiğe bağlanacak.

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum ref linkin ile kayıt oldum. Yanlız arkadaşlar , sözünü ettiğini gibi web sayfasına linki koyup , ziyaretçilerin bağlı olduğu sürece para kazanmamız şeklinde bir avantaj söz konusu değil gördüğüm kadarıyla :(((

Zira webmaster'lara yönelik sadece buton şeklinde birşey sunuyor vede ziyaretçilerin buna tıklaması gerekiyor. Ha diyeceksiniz o verdiği kodun içindeki linki koy doğrudan , onuda düşündüm ama öylede olmuyor. Zira ayrı bir pencere açıldığı vede kullanıcı buradan seçim yapması gerektiği için olmuyor... Vede ben opera browserı ile bu pencereyi açtığımda sorun çıktı.. Firefox ve IE yi denemedim gerçi ama...

Şu olay , her ziyaretçi web sayfamızı açar açmaz , bize kazandıracak şekilde olsaymış süper olurmuş... Ozaman beceriksiz_acemi arkadaşın açıkladığı şekil , oturduğumuz yerden para kazanırdık kota harcamadan.. :((((

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5