İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DirectAdmin e-posta kopyaları

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DirectAdmin panelinde mailforward özelliği var, fakat ben mailin bir kopyasının başka bir adrese gitmesini istiyorum. Tahmin ettiğim kadar bu Directadmin panelinden olmuyor veya ben nasıl yapıldığını bilmiyorum.

Bu işlemi server de nasıl yapabilirim?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
1 senedir panellerle ugrasmiyorum belki basit bir yolu vardir, benim aklima gelen kompleks cozum, maili bir dosyaya forwardlamak /home/mailproses.php mesela. mailproses.php bu mesajin icerigini alir, tepe bilgilerine bakarak subject, from, ve icerik bilgisini alir, bunlari yeniden formatlar, istedigin e-mail adreslerine yollar. Daha basit bir yolu yoksa kodlarini da yazarak ustunden geceriz birlikte.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Angelo' Alıntı:
1 senedir panellerle ugrasmiyorum belki basit bir yolu vardir, benim aklima gelen kompleks cozum, maili bir dosyaya forwardlamak /home/mailproses.php mesela. mailproses.php bu mesajin icerigini alir, tepe bilgilerine bakarak subject, from, ve icerik bilgisini alir, bunlari yeniden formatlar, istedigin e-mail adreslerine yollar. Daha basit bir yolu yoksa kodlarini da yazarak ustunden geceriz birlikte.

Onu düşündüm ama Qmail de olduğu gibi bizim bilmediğimiz pratik bir yolu vardır diye düşünüyorum. E-Posta hesap sayısı çok fazla ve bir çok hesap için bu işlemi yapmak gerekebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5