İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DirectAdmin klasör şifreleme

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DirectAdmin kontrol panelinden klasör şifreleme;

Host veya reseller hesabından giriş yapılır.
User Level -> Domain -> Password Protected Drectories -> Find a Directory to Password Protect;

Şifre konulacak klasörü seçin ve Protect linkine tıklayın.

Protected Directory Prompt: = Açıklama yazın; (tr karakter olmasın)
Set/Update User: = kullanici adi
and Password = şifre
Re-Enter Password = şifre tekrar

Protection Enabled kutucuğunu işaretleyin ve Save yapın.

Directory Protection Settings have been saved.
uyarısı çıkarsa tamamdır.

H

HostLiveTR

Misafir
beni yanlıs anladınız sanırım sorun klasor sifrelemek degil :) bunları yaptım ben ancak klasorler sifreli iken müşterim domainin nslerini degiştiremiyor ancak sifrelemeyi kaldırdıgımda degiştirebiliyor ben bunu anlamıs degilim :)

saygılarımla..

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beni yanlıs anladınız sanırım sorun klasor sifrelemek degil :) bunları yaptım ben ancak klasorler sifreli iken müşterim domainin nslerini degiştiremiyor ancak sifrelemeyi kaldırdıgımda degiştirebiliyor ben bunu anlamıs degilim :)

saygılarımla..

Bende öyle bir sorun yok, üyeler yetki verilmiş bütün ayarlarını yapabiliyorlar.

Senin sorunun Domain registar ile kullandığın script arasındaki uyumsuzluk veya yanlış bağlantı ayarları olabilir.

Kullandığın script AWBS'nin hangi sürümü? güncellemelerini yapmışmıydınız?
Ayrıca konu AWBS ise diğer konudan devam ederiz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5