İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

direksiyon sınavı

kostak

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
arkadaslar konuyu nereye acacağımı bilemedim gittim geyik e açtım az önce direksiyon sınavına girdim

hatalarım :

- 2 kere araba istop etti :(;
- sağa dönerken derin döndüm :)
- rampa aşağıya giderken 2 - 3 vites attım araba istedi 4 e aldım ama gaza basmadım hoca yavaş yavaş dedi :)

ya kaldım ya 70 ile sınırda kalıp geçtim bence sizce ???

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
yaw niye sizin orda erken oluyorda bizim burda ayın 26 sında oluyor anlamadım doğrusu bende giriyorumda direksiyon sınavına ama bence bu kadar hataya kalırsın moralini bozmak gibi olmasın

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Ben Nisanda geçmiştim. 76 almıştım. Yaptığım hatalarda kalkışta stop ettim. U dönüşü yaparken yalnışlıkla geri vitese taktık :D. Bi kaç kere sollarken sinyal vermemişim. Sende geçersin heralde.

kostak

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Ben Nisanda geçmiştim. 76 almıştım. Yaptığım hatalarda kalkışta stop ettim. U dönüşü yaparken yalnışlıkla geri vitese taktık :D. Bi kaç kere sollarken sinyal vermemişim. Sende geçersin heralde.

inşallah geçerim valla araba alacaz daha google dan :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocalar istop ettirince deli olur. Hocasına göre değişir ama, kaldın gibi bir şey. :p

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Gerçi biz aracı 3 kişi sürecektin. İlk iki kişi 5-6 KM filan sürdüler. Geri dönmek için virajada 4 KM Filan vardı. Sanırım toplam 13-14 KM filan sürünce :D verelim gitsin dediler. Ama hala ehliyeti almadım sanırım 205 YTL de polise vermek gerekiyor evraklar tamam. Tabi :D arabada lazım 7-8.000 YTL civarında Dizel bi araç bakıyorum bende Temiz ve Sorunsuz.

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizim burda direk anında söylüyorlar sınavı geçtin mi diye.. ehliyeti direk veriyorlar.
türkiyede şartlar başka galiba :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Kursa para veriyosun sınava girmek için para veriyosun evrakları hazırlamak için para veriyorsun. En sonundada polise veriyosun. Tabi arada gidiş geliş gibi giderler birde en iyi zamanın gidiyor :D Akşam 6 ile 9 arası. Tanıtık filan varsa işte en az 550 600 YTL filan oluyor. Şu belediyeler trafik denetleme işini alsada :D biraz rahatlasak.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
geçmeyi düşünüyonuzda okdar hatayı ehliet aldıktan sonra yapmıyacan dimi:D

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
ben girdiğimde ne kaldırımlara çıkanları, ne hatalı sollamaları neler neler gördüm geçtiler boşver geçersin :p

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kostak, önemli olan sınavı geçmek yada kalmak değil.
Önemli olan kendini gerçekten araba kullanmaya hazır hissetmektir bence.
3 yıllık ehliyetim var.Nasıl araba kullandığımı sende biliyorsun çok kez bindin arabama.
Senide gördüğüm kadarıyla dikkatli birisi olarak biliyorum :)
İnşallah hayırlısıyla alırsın ehliyetini ve Trafik canavarı olmadan, kullanırsın aracını..

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 yıllık ehliyetim var.Nasıl araba kullandığımı sende biliyorsun çok kez bindin arabama.
İnşallah hayırlısıyla alırsın ehliyetini ve Trafik canavarı olmadan, kullanırsın aracını..

Kemal gibi trafik canavarı olmaz inş :p

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Kemal gibi trafik canavarı olmaz inş :p

Direksiyon hocası kemal'miş öyle duyumlar alıyorum sağdan soldan..
biLemicem artık

Esefle Kınıyorum Arkadaşlar
benim nasıl süper araba kullandığımı iye bilen arkadaşlar var forumda

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5