İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dış Seo Hizmeti Uygun Fiyata İade Garantili !!

aydinofficial

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GÜNCEL GOOGLE ALGORİTMASINA %100 UYUMLU OLARAK PAKETLERİMİZİ GÜNCELLEMİŞ BULUNMAKTAYIZ, SATIŞLARIMIZ DEVAM EDİYOR...

ALDdkv.gif

wmaracikonutasarimi.png

• Değerli müşterilerimizin yorumları.

ojXnGq.png

Bir müşterimiz için 399 tl lik paket alındı. Çalışma kısa sürede bir hayli etkili oldu. Kendisi işinde titiz, saygılı ve başarılı birisidir. Öncel ajans olarak herkese tavsiye ederiz.

hocam çok titiz bi çalışma yapıyor verdiği hizmette hiç bir sıkıntı görmedim raporrlarıda çok düzgün bi şekilde hazırlıyor. Almanız faydanıza olur.

gayet güzel bir çalışma olmuş. Mini paket tam bana göre. çalışmalarınız çok başarılı

A Plan paketi satın alındı belirtilen sürede teslim edildi teşekkür zirve seo

merhaba,
bir çalışma için kendisi ile görüşmüştük çalışma süreci 25'inde başlanıldı. Bugün ise 29'u açık konuşmak gerekirse bir çalışma etkisi 10/15 gün arası fakat oynamalar başladı. Kendisine vermiş olduğu emek'den ötürü teşekkür eder, hayırlı ve bol kazançlar dilerim.

Çalışma yaptirildi zamanında teslim edildi. teşekkürler

Merhaba,

Bir çalışma için kendisi ile görüşmüştük çalışma süreci 25'inde başlanıldı. Bugün ise 29'u açık konuşmak gerekirse bir çalışma etkisi 10/15 gün arası fakat oynamalar başladı. Kendisine vermiş olduğu emek'den ötürü teşekkür eder, hayırlı ve bol kazançlar dilerim.

zirveseo 24 saat gibi bir sürede tüm çalışmaları tamamladı ve detaylı raporu tarafıma gönderdi. özenle yazılmış tanıtım yazısı, kaliteli sitelerden backlink ve hızlı geri dönüş için teşekkür ediyorum.

mini paket çalışması yapıldı rapor tarafıma gönderildi. Hızlı ve güvenilir bir arkadaş inşallah daha sonra tekrar çalışmak dileği ile hayırlı kazançlar diliyorum :)

çalışmalar oldukça kaliteli memnun kaldım sitelerimde ciddi yükselişler izliyorum. Diğer sitelerim için de çalışma yapmaya başladık

çalışmam tamamlandı,raporu teslim aldım.titiz bir çalışma ve uygun fiyat,teşekkürler arkadaşlar.

mini paket alınmıştır.çok iyi bir arkadaş güvenebilirsiniz.

ilk calısmamızı gayet basarılı bır sekılde 10 gunde tamamladılar ve raporu gonderdiler, 2. Ye basladık rapor beklıyorum kendilerinden.

vallahi 10 numara hizmet :) öncelikle bir referans ile başlayalım o zaman ücretsiz :) önümüzdeki günlerde farklı paketler ile devam ederiz inşallah

ek olarak: Arkadaşa helal olsun hakkaten 10 dakkada tüm işlemleri sonuclandırıp raporu yolladı tesekkurler :) yeniden çalışmak ümidiyle insallah

seo hizmeti aldım çok teşekkür ediyorum.

ilk sitem için elite paket siparişi verdim ve çok faydasını gördüm diğer sitelerim içinde tekrar çalışmak isterim çok ilgili bir arkadaş

kişisel sitem için elit paket aldım. Açıkçası randıman beklemiyordum. Ancak işleme başladıktan 2-3 gün sonra sitede inanılmaz bir hareketlilik sağlandı. Zaman içinde bu işlemlerin duracağını geçici olduğunu düşünsem de, hiçte öyle olmadığını gördüm. şuan hala ekmeklerini yiyiyorum. ışlerinin ehli arkadaşlar. çok teşekkür ederim.

hizmeti çok hızlı bir şekilde teslim ettikleri ve ilgili tavırlarından ötürü zirveseo ya teşekkür ediyorum.

arkadaşla görüştüğüm kadarıyla işini titizlikle yapan biri

merhabalar,gerçekten bu kadar küçük bir paketten bu kadar etki beklemiyordum.
Profesyonel bir çalışma oldu,etkilerini bir kaç gün içerisinde görmeye başladım aldığım paket de 5 tl'lik bir paketti.
Her şey için çok teşekkür ediyorum,tekrar çalışacağız bir kere bulmuşken bırakmam sizleri :)

iyi çalışmalar,bol kazançlar.

arkadaş ilgili ve hızlı cevap veriyor.

arkadaş gerçek çok ilgili ve hızlı kaliteli bir hizmet veriyor yaptığı çalışmaların faydalarını göreceğime inanıyorum zaten arkadaşla çalışan herkes faydasını görmüş sıra bende

çok memnun kaldım.arkadaşlar çok ilgililer.kısa sürede çalışma bitti.güzel bir rapor aldım.tekrar çalışmak dileğiyle.

raporlar alındı ilgili ve alakalı arkadaşımız whatsapp üzerinde sohbet ettik yardımcı oldu teşekkür ederim temiz çalışma.

iki siteme calışma yaptırmıştım ve iki sitemde çok güzel yerlerde...
Hayırlı satışlar

arkadaşa çalışması için teşekkür eder, iyi satışlar dilerim. Başarılı bir çalışma yaptı

1 adet sipariş geçtim, yaptığı işten memnun kaldım tavsiye ederim

kendisi ile 1 sitem için çalıştık, sonuçlar gayet güzel, çok çok teşekkürler :)

NoktasaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
1. veya 2. sıra garantili iş yapıyor musun?

aydinofficial

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kelimeye göre değişkenlik göstermekte kelimeyi mail atarsanız ordan bilgilendirebilirim . Fakat 2. sıraya garanti verebilirim.

HasanCK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim fakat webmaster Dünya'sında yeni sayılmam yaklaşık 11 senedir webmaster uğraş alanlarımdan . Uzman olduğum bölümler arasında SEO ve Tasarım ağırlıklıdır.

İyinet kullanıcılarna özel SEO paketlerimizi siz değerli arkadaşlarıma sunmak istiyorum çalışmak isteyen arkadaşlar mail ile ulaşırsa çalışabiliriz.

Kelime Odaklı Mini Paket :
Yeni Olan Siteler İçin Önerilir
10 Adet Blog Backlink
10 Adet Forum Backlink
5 Adet Rehber Kaydı +5 İyi net Kullanıcıları.

230 TL

Hedef Kelimede 1. Sayfa 3. Sıra Garanti

Sosyal İmleme Siteleri Link
Blog ve Forumlara Link
Seo Analizi ve Optimizasyon
Google Ayarları
Gerekli Anahtar Kelimeler Seo İçin
Sosyal Paylaşım Siteleri İçin Gerekli Çalışma

Süreler Hedef kelimeye göre değişkenlik gösterebilmektedir.

1.100 TL

Şuanlık gerekli gördüğüm iki adet paketlerimi yazdım eklemek istedikleriniz olursa ayrıntılı şekilde konuşabiliriz. Eğer sitenizde bir hareket görünmüyorsa paranız anında iade edilecektir.

İletişim : [email protected]
İletişim2 : [email protected]
Hizmet alınmıştır. İlgilendiğiniz için teşekkürler, iyi satışlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5