İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Diyarbakır'da HAİN SALDIRI

• Konbuyu başlatan Rich
  • Başlangıç tarihi
R

Rich

Misafir
Diyarbakır kan gölü

Diyarbakır'da askeri araç hedef alındı. 4 kişi öldü 20'den fazla yaralı var!

Diyarbakır'da askeri aracın geçişi sırasında meydana gelen patlamada, ilk belirlemelere göre 4 kişi öldü, 20'den fazla kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Mimar Sinan Caddesi'nde askeri aracın geçişi sırasında meydana gelen patlamada, ilk belirlemelere göre 4 kişi öldü.

Yetkililer, olay yerindeki 4 cesedin çocuklara ait olabileceğini belirttiler. Patlamada, aralarında asker, öğrenci ve sivillerin de bulunduğu 20'den fazla yaralı olduğu bildirildi.

SİVİL ARAÇLAR DA YANDI

Diyarbakır'da askeri aracın geçişi sırasında meydana gelen patlamanın etkisiyle bazı sivil araçlar da yandı. Şiddetli patlamada yaralananlar olduğu belirtilirken, çevredeki bazı ev ve iş yerlerinin de camları kırıldı.

İKİNCİ BOMBA ŞÜPHESİ

Polis çevrede geniş güvenlik önlemleri aldı. İkinci bir patlama olasılığına karşılık vatandaşlar olay bölgesinden uzaklaştırıldı. Binalar da boşaltıldı.
Kaynak: AA

R

Rich

Misafir
Hain saldırıda 4 ÖLÜ

Diyarbakır'da askeri araca düzenlenen saldırıda 4 kişinin öldüğü belirlendi
Diyarbakır Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Diyarbakır'da bir askeri aracın geçişi sırasında meyana gelen patlamada 4 kişinin öldüğünü, 4'ü ağır 68 kişinin yaralandığını söyledi.

Diyarbakır Valisi Mutlu, patlamayla ilgili gazetecilere açıklamalarda bulundu. Vali Mutlu, patlamanın, askeri servis aracının özel bir dershanenin önünden geçtiği sırada yola daha önceden bırakılmış bir aracın içindeki bombanın uzaktan kumandayla patlatılması sonucu meydana geldiğini belirtti.

Vali Mutlu, patlamada 4 kişinin öldüğünü, 4'ü ağır 68 kişinin yaralandığını açıkladı.
Kaynak: AA

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
2 si çocukmuş ya :s
bunlar ne adi ş....ler

E

Erhan

Misafir
it oglu itler :( İnsanın Kanı Donuyor İzlerken Aglıcaktım Nerdeyse Artık yeter Adi Soysuzlar.......

:(

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Çok acı ve üzücü bir olay. Mehmetçiğimize ve doğuda tehlike altında yaşayan vatandaşlarımıza Allahtan sabır diliyorum.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Daha yeni geldim haberlerde izledim kanım dondu bunlar dan ne zaman kutulacak bu insanlar

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
osman efendi olayı " kınamakla yetindi " sadece..
bunu yapan şerefsiz vicdansız allahsız pkk dır , bu bir terör olayıdır, yapan alçak teröristlerdir diyemedi..vicdanı el vermedi osman efendinin.
ah osman vah osman, sana bu gücü verenler utansın, seni konuşturanlarda olsun senin vebalin inşallah...

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
osman efendi olayı " kınamakla yetindi " sadece..
bunu yapan şerefsiz vicdansız allahsız pkk dır , bu bir terör olayıdır, yapan alçak teröristlerdir diyemedi..vicdanı el vermedi osman efendinin.
ah osman vah osman, sana bu gücü verenler utansın, seni konuşturanlarda olsun senin vebalin inşallah...

:rolleyes: Demokrasinin açıkları, bana kalsa osmanıda doğrardım ahmetide.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Şerefsizlerin yaptıkları Dünya'da ki hiç bir görüşe uymuyor, böyle vicdansızlık olmaz. Dünya'da barış deniliyor ama insan olmayana barışı nasıl öğreteceğiz ki.

Ölenleri ALLAH rahmet eylesin, yaralılara şifa versin.

kaanoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah Belalarını versin Şerefsiz Vatan Hainleri!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi