İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Diyelim ki 5000 TL niz var...

God of War

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinlikle 1 milyarıyla güzel bir yabancı blog kurardım ona özgün yazı alırdım geriside reel hayat :D

beguum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
5000 Tl ile internetten o kadar güzel şeyler yapılır ki...Keşke olsa...

create

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
5000 tl paran varsa dostum bence tutmayacak bile olsa düzgün bir projeye gir derim. pr 6 - 7 domain işi bana göre boş iş projen güzel olursa zaten pr alırsın zamanla diye düşünüyorum ;)

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1000 TL niz olsa napardınız ?

1000 TL m olsa internetten garanti olarak her gün en az 50 TL kazanırdım hemde hiçbir şey satmadan kimseyle muhatap olmadan forexten değil hiç bir riske girmeden ve ben denedim %100 GARANTİ para kazandırıyor. günde 30 dk ayrmanız yeterli bu iş için şimdi merak ediyorsunuz nedir bu iş ama bu işi ne kadar çok kişi bilir ve uygularsa sistemi kapatırlar bu çok bilindik bir sistemin arka kapısı aslında herkesin gözü önünde olan birşey ama dünyada sadece 10000 kişi biliyordur tahminim bu şekilde parayı her ay ikiye katlamak çok kolay ...

Bilmek yada bilmemek bütün mesele bu bende bu sistemi internette çok uzun araştırmalar yaparak tesadüfen buldum ...

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yüksek PR'lı linkler genellikle süreli satıldıklarından katkıları da süreli oluyor,link gittiğinde katkısıda ortadan kalkıyor,eğer kalıcı alabiliyorsanız alın derim.Eğer IM faaliyetleri için 5.000 lira ayıracak olsam normalde kendi yaptığım zaman alan işleri (tasarım,makale,kod yazma gibi) benden daha iyi ve kısa zamanda yapabilecek kişilere yönlendirirdim.Internet Marketing'de hemen hemen tüm aktiviteler çok uzun zaman alıyor o bakımdan "outsourcing" çok önemli.Bu arada ben olsam bu işlerden kazanmadığım 5.000 lirayı bu mecralarda harcamazdım:)

Kolay Gelsin

Google'da ilk sayfa icin Uygun Fiyatla 1000'lerce Forum Profil Linkleri

ByTrader

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaşlar kendime ait olan sistemimde ben kazanıyorum.Sistemim 3 yıllık tecrübem ve teknik analiz bilgilerimden sonra hazırlanmıştır.Satacak olsam 10.000 dolar ancak sistemin işleyişini görmek ve biraz zahmetli (manuel) kazanmak isteyen yatırımcı arkadaşlara aylık 100 TL ücret ile cep telefonlarına 4 saatlik periyodlarla gelen sinyallerimi yollamaktayım.Hem sistemi test etmiş olur hemde kazanmış olursunuz.Ciddi şekilde düşünen forex ve borsada büyük paralar kaybetmiş yatırımcılara bulunmaz bir fırsat sunuyorum.Normalde aylık sinyal veren siteler yüksek mevlalar istemektedirler.Geçici bir süre bu fiyatta sinyal tedarik edilmektedir.
Not:Sistemi birebir denenmiş ve yıllık ortalama bir risk ile ana paranızı 3 ve üzeri bir katlama ile çoğlatmaktadır.Örnek:5000 dolarınızı 1 yıllık bir zamanda %2 risk ile 15000-30000 ve üzeri bir getirisi vadır. (12 yıllık geri testlerini birebir yapmaktadır)
2000 yılından bu yana kazandıran bir sistem kodlanmıştır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5