İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dizi Fan Sitesi (www.asidizisifan.net)

mad_kovboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi:www.asidizisifan.net Dev içerik Burada / Www.vBTur
Site için istenen fiyat: 215 ytl pazarılık payı var;)
Sitenin aylık getirisi:Bu ayın 15 ine kadar reklam verenler oldu 15-20 Ytl aylık geliri vardı..Siteyi satacağım için onlar bittikten sonra reklam almadım.
Sitenin açılış tarihi: 20.11.2007
Kategori, sitenin içeriği nedir: Dizi Fan Sitesi
Günlük hit sayısı, kaynak link: Normal Günlük Hit 3-4 K Arası Değişiyor.Ama son bir haftadır host ile ilgili problemler yaşadığım için site kapalı kaldı siteyi satma amacımda budur host ile yaşadığım sıkıntılar ver artık forumla uğraşamıyacak olmam.http://extremetracking.com/open?login=cankkk
Domain yaşı:20.11.2007
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik.
Hosting dahil midir: Dahil değil.
Banlı olduğu sponsor var mı:Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı:Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi:Vbulletin Dahil değil lisans satıldı ben son bir aydır lisanssız kullanıyorum isteyen devam edebilir veya başka bir sisteme geçirebilir.
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..:Hiç bir sorunu yoktur tamamen ilgilenememden ve host problemleri yüzünden satıyorum.

İletişim PM ile yada [email protected]

mad_kovboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkdaşlar site uygun fiyatılara vercemii teklifleriniz bekliyorumu ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi