İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dizi filmlerin fragmanlarını nerden indirebilirim ?

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bilmiyorum doğru yeremi açtım konuyu, bana yerli dizilerin bütün bölüm fragmanları lazım, bulabileceğim bir site varmıdır acaba ?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
youtube da olur hepsi genelde ordan bulup indirebilirsin

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
youtube'dan sonra alternatif olarak sevenload da olabilir

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet söyledikleriniz güzelde bunların genelde kaliteleri ya çok düşük yada üzerlerinde reklam var, hani filmleri yayınlayanlar olduğu gibi fragmanını yayınlayan yokmudur acaba. Ben bi türlü bulamadım.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
sanmıyorum öyle pek olduğunu çünkü düzenli upload yapan site mutlaka ufakta olsa reklam ekliyordur. Emeginin karşılığı olarak bence eklemelide.

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim bildigim reklamsiz full ve tek videoda full izleten kalitesi super olan bir site var ustelik yerli yabanci butun filmlerinde izletildigi ucretsiz olarak istersen verebilirim burda yazarsam reklam olur.

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok ben filmin tamamını istemiyorum, sadece fragmanı lazım, reklamada razıyım yeterki görüntü kaliteli olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5