İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dizi sitesi sahiplerine ufak öneriler

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Bi dizi fan sitesine sahibim 1 aylık gibi ufak süre de edindiğim bilgileri iyinet üyeleriyle paylaşayım dedim.

--| Öncelikle her site gibi site ilk açıldığında ilk sıralara yerleşecektir.Bu size pek güven vermesin 3-4 gün içinde düşeceksiniz.

--| Sizden önce açılan veya sizden daha fazla hit alan siteleri kesinlikle takip edin ve burada hit gelen kelimeleri not alın.

--| Siteyi direk "" xxxxx dizisi " diye değil yan kelime gruplarında üst sıralarda çıkarmaya çalışın .Örnek vermek gerekirse " xxx dizisi oyuncuları , xxx dizisi başrol oyuncuları "

--| Title ve desc. de kesinlikle yan kelimeler geçsin.

--| Etiketlerde pek bol davranmayın.Dizinin o bölümüyle alakalı 3-4 tane etiket girin.Örneklerle açıklamak gerekirse " xxx dizisi 10 Temmuz 2010 , xxx dizisi son bölümü, xxx dizisi 3.bölüm "

--| Dizinin fragmanını kendi adresinizle vimeo vb. yerlere yükleyin.

--|Belirlediğiniz kelimeleri sitenin footerine link olarak ekleyin.Ancak linki alaklı konuyla bağdaştırın direk anasayfaya vermeyin.

Benden bu kadar arkadaşlar yardımcı olursa ne mutlu bana.Kaynak göstererek kullanabilirsiniz.İyinet.com kullanıcıları için yazılmıştır.

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Herşeyden önce siteniz wp olacaksa sunucunuz güçlü olsun.. 3k yapan site 70k hitide kaldırabileceği sunucuda olmalı. Wpler çok ani dalgalanmalar yaşayabiliyor. Buyuk sunucusu olan birinin sunucusuna sitenizi sıkıştırmaya çalışın ve bw limitiniz olmasın.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
kendi site adresimizi kendi sitelerimizde yayınlayabiliyor muyuz? kendi domainimizi link çıkışı olarak görmüyor mu google?

falc0n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki hocam,
Ben wp sitede botla içerik çektim
600 Taneye yakın. Sonra yarısını editledim etiketleri kendim girdim. Seo eklentisinde etikeletleri kendim girdim.
Şuan sitemin infosu yok.

Ne yapmam gerekir

StratoVariuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dizi sitesi satın alacağım ben ama çok uğraştırıcı birşey kendin alıntı yapmadan çekmen ve reklam yapman gerekir güzel bir şekilde anca o zaman tutar site.

s.onurocak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
--|Belirlediğiniz kelimeleri sitenin footerine link olarak ekleyin.Ancak linki alaklı konuyla bağdaştırın direk anasayfaya vermeyin.

Benden bu kadar arkadaşlar yardımcı olursa ne mutlu bana.Kaynak göstererek kullanabilirsiniz.İyinet.com kullanıcıları için yazılmıştır.

sonuncu yazıyı bıraz daha acabılırmısınız?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5