İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dizi-TR.COM Satiliktir!!! (5k - 7k arasi tekil hitli)

aycan555

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doldurulması zorunlu alanlar
İstenen minimum fiyat: Taleplere gore fiyat verilecektir, siteye baya masraf yaptigim icin istiyecegim fiyat cook gelebilir o yuzden tekliflerinizi almak istedim...
Sitenin açılış tarihi: 7 Nisan 2006 (www.dizitr.com olarak acildi)
Kategori, sitenin içeriği nedir: (Dizi portal/forum sitesi)
Günlük hit sayısı, kaynak link: Gercek alici olacak kisilere google adsense hesabi acilacaktir, ayni zamanda BigBoards'ada alinmistir, sitemizin footer kisminda linki bulabilirsiniz istatistikler icin.)
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: Site tum icerigi ile satiliktir..
Hosting dahilmidir: Sitemiz icin ozel sunucu kiraliyoruz, sunucu'nun odemeleri aylik yapilmaktadir, alacaginiz zamanki ayin odemesi yapildiysa o ay dahildir.. Sunucu Hostgator'un pro sunucusudur...
Banlı olduğu sponsor varmı: Yok
Banlı olduğu arama motoru varmı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: Evet (vBulletin - vbSEO - joomla FrontPage Slide Show - vbBlog - visionscripts(invite&hide- Lisanslari mevcut ama sitede kurulu degil)
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: Omur Boyu
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Yok

Doldurulması opsiyonel alanlar
Site adresi: www.dizi-tr.com (www.dizitr.com/www.dizi-tr.net)
Satma nedeni (opsiyonel): Okul hayatindayken ugrasacak zaman gecirecek birseyler ariyordum ve hobi olarak bu siteyle ugrastim, ama okulum bitti ve calismaya basladim simdi pek fazla zamanim bile olmuyor internete girmeye, bagzi gunler oluyorki bir iki hafta bile site ile ugrasamiyorum...
PR değeri varsa linki (opsiyonel): pr degeri domain degistirdigimiz icin dustu eskiden 5'di...
Alexa sıralaması linki (opsiyonel): TR'de 2.809 / Dunyada 149.544 Link
Varsa sitenin aylık getirisi (opsiyonel): Ozel reklam vermek isteyenler cok cikti ama yurt disinda yasadigim icin TR'de banaka hesabim yok, bu yuzden para gonderiminde Paypal cogu kisi kullanmadigi icin reklamlari alamadik...
Üyesi varsa üye sayısı (opsiyonel): 57,007
Satış sonlanma tarihi (opsiyonel): Sitenin Acilis tarihi 7 Nisana kadar satmayi dusunuyorum...

Satıcının eklemek istediği notlar: Buyuk forum arayan arkadaslar icin gercekten ideal bir forum sitesidir, sitemizin fani olmus cook uyemiz vardir gununun buyuk bir kismini sitemizde geciren.

Yeni Uyelik Hakkinda:
Forum icerigi ziyaretcilere acik oldugu icin cogunluk giris yapmiyor, buna istisnaden her gun sitemize ortalam 100 kisi uye oluyor, bu deger bagzi gunler 200 ustune varmaktadir... Su anda toplam 57,008 tane uyemiz vardir...

Konular ve Mesajlar Hakkinda:
Sitemizde gunluk ortalama 50 tane konu acilmaktir ve ortalama 2000 tane cevap yazilmaktadir... Su anda sitemizde toplam 32,124 konu ve 1.500.000 yakin cevap bulunmaktadir, buda sitemizdeki uye katiliminin baya genis oldugunu gostermektedir...

Site Istatistikleri Hakkinda:
Sitemiz gecen gunlerde big-boards.com da listelenmistir, dunyanin buyuk forumlari arasinda 1125. siradadir, ve her gecen gun ilerlemekteyiz...
Site ziyaretci istatistiklerimizi, google analytics uzerinden goruntulemekteyiz. Yilbasindan once ortalama sitemize giren ziyaretci sayimiz 5000 civariydi, ocakta 7000 in ustune kadar cikti, bu son haftalarda tekrar eski hitine site geri dondu.. Assagida uc aylik anlytics cizelgemizi gorebilirsiniz:

Su anlik aklima gelenler bunlardir arkadaslar, eger daha merak ettiginiz bilgiler var ise bana burdan veya email ile sorabilirsiniz: admin[at]dizitr.com

Iyi Gunler Dilerim
Aycan

aycan555

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar fiyat belirlenmistir, site icin istenen fiyat $1800 dir isteyen msn/email veya ozelden ulasabilirler...

Son gun 10 Mart

aycan555

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satis devam ediyor.... Son gun 15 Mart'a ertelenmistir...

backdoor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Extereme koyarsanız,3 günlük seyrini incelemek isterim...

Şıh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili Aycan,
Böylesine güzel ve emek dolu bir siteyi satmak zorunda kaldığın için üzgünüm. Sitenin neresine baksan, dürüstlük ve emek kokuyor. Ama umarım yeni işinde çok daha başarılı ve mutlu olursun. Ve yine umarım ki, bu site senin gibi güzel bir insana geçer.
Saygılar, sevgiler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5