İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dizi ve film sitem için host arıyorum

Flatliner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dizi ve film sitem için sorun yaşamıyacagım en az 1 gb host arıyorum. Önerilerinizi alabilirmiyim?

csadeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yabancı host lazımsa yardımcı olabilirm

Flatliner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domainpozitif den aldım ve cok memnunum şuan uptime oranı gayet güzel üc haftadır devamlı host degiştirmek zorunda kalıyordum ya sitelerim cok yavas acılıyordu yada hıc acılmıyordu. Sordugumda saldırı var diyorlardı. Dün gece domainpozitifle görüşerek 50 gb host 750 gb bw reseller aldım ve suan cok memnunum. Bundan önceki host şirketlerim saldırı var derken bu sabah domainpozitif sitenizde kısır döngü var dedi. Digerlerinde sırf bu kısır döngüden dolayı sitelerim kapanırken ve bana saldırı var denilirken domainpozitif tarafından asıl sorun tespit edildi ve şuan sitelerim olaganüstü şekilde çalışıyor. Teşekkürler domainpozitif :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5