İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dizilerde oynayan ünlü kadın aktrislerin boyu ve kilosu kaç?

Cimcime_Cool

0
Onaylı Üye
Reaction score
28
Türkiye'de en çok dizi oyuncularının kaç kilo oldukları, yaşları ya da boyları merak ediliyor. Hele de sizi devam ederken bu kişilerin özellikleri internette sorgulanıyor. Ben de internette bu konuyu buldum ve sizlere sunmak istedim. Kadın dizi oyuncularının boyları kaç? Oyuncular kaç kilo ağırlığında?

Elçin Sangu
elcin-sangu.jpg

“Kiralık Aşk” dizisinin Defne’si Elçin Sangu, 1.69 cm boyunda ve 59 kilo.

Beren Saat
beren-1003-kapak2.jpg

Aşk-Memnu” ve "Fatmagül'ün Suçu Ne" dizisinde oynayan Beren Saat, 1.64 cm boyunda ve 53 kilo.

Amine Gülşe
amine-gulse.jpg

Son dönemin parlayan yıldızlarından, Türkiye güzeli Amine Gülşe, 1.78 cm boyunda ve 55 kilo.

Merve Boluğur
merve.jpg

Merve Boluğur, 1.67 cm boyunda ve 54 kilo ağırlığında ancak kesinlikle çok daha ince görünüyor.

Türkan Şoray
turkan-1107-kap.jpg

Türk Sinemasının sultanı Türkan Şoray, şu anda 74 yaşında, 1.64 cm boyunda ve 69 kilo ağırlığındadır.

İrem Derici
irem-derici.jpg

Şarkılarıyla milyonların sevgisini kazanan İrem Derici, 1.77 cm boyunda ve 63 kilo ağırlğındadır.

Tuğçe Kazaz
tugce-kazaz.jpg

“Derin Uyku” adlı kitap yazan, Twitter'da çok farklı bakış açılarıyla ilginç konuları fanatik bir siyasetçi gibi gündeme taşıyan Tuğçe Kazaz, 1.83 cm boyunda ve 62 kilo ağırlağında.

Ayşe Hatun Önal
ayse-hatun-onal.jpg

1.81 cm boyundaki Ayşe Hatun Önal, 2019 yılı itibariyle 67 kilo. Ekranlarda hiç bu kadar uzun görünmüyor, değil mi?

Hazal Kaya
hazal.jpg

“Adını Feriha Koydum”, Bizim Hikaye ve Aşk-ı Memnu dizilerinden tanıdığımız Hazal Kaya, 1.58 boyunda ve 49 kilo.

Hadise
hadise-zayif.jpg

O Ses Türkiye ile güncel magazin haberlerinde sıkça yer alan Hadise Açıkgöz, 1.69 cm boyunda ve 62 kilo.

Fahriye Evcen
fahriye-evcen.jpg

Elçin Sangu gibi 1.69 cm boyunda ve 59 kilo ağırlığında olan Fahriye Evcen, şu sıralar şampuan reklamlarında sıkça görünüyor.

Serenay Sarıkaya
serenay-24061.jpg

1.75 cm boyundaki Serenay Sarıkaya sadece 55 kilo. “Med Cezir” dizisi ile yıldızı parlayan ancak daha sonraki süreçte daha düşük profilli dizilerde oynayan Serenay Sarıkaya’nın yeni projeleri merakla bekleniyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5