İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dizin Scripti - Herkese Özel Template Sadece 5 Adet !

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SEROZ DİZİN SCRİPTİ
Kişiye Özel Template Sistemi - Script 5 kişiye satılacaktır. Scriptle birlikte kendilerine 1 adet template verilecektir. Yani Herkesin ayrı bir tasarımı olacaktır. X kişisi 1 numaralı templatele birlikte aldıysa ikinci kişiye X templateı verilmeyecektir yani. Sistem PHP ile kodlanmıştır. Mysql desteği aranmaktadır. Script açık kodlarıyla birlikte verilecektir yani zend, ioncube ile encode edilmemiştir. Smarty ve phpyle ilgilenenler için iyi bir kaynakta olabilir. Ek olarak aldığınız templatelerin fireworks png kaynak dosyaları da alıcılara verilecektir.

• Yönetim Paneli
  • Full Seo
  • Smarty Template Sistemi
  • Kişiye Özel Template
  • Web'de Arama ve İlk Sonuç Sayfasını Kaydetme
  • Dizinde Arama
  • Onaylı-Onaysız Link Ekleme Sistemi
  • PageRank Gösterimi

Demo Linkleri
TASLAK1: SerozDir
TASLAK2: SerozDir
TASLAK3: SerozDir
TASLAK4: SerozDir
TASLAK5: SerozDir

Admin Paneli: http://simaniac.com/serozdir/adminim
kullanıcı adı: demo
şifre: demo

Ücret: 100 YTL dir.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ön yüz çok iyi admin paneli biraz zayıf kalmış, 100 ytl normal fiyattır alanlara hayırlı olsun

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler :|

bu arada dikkat etmemiş olabilirsiniz ana kategorilerin yanında aşağıya yönlü bi resim var tıklayınca alt kategorileri çıkıyor o ana kategorini :|

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Promosyon yapıyorum :)

Üstteki dizin scriptini alanlara hediye olarak 27 kategorideki 4200 fıkra database ile fıkra scriptini hediye ediyorum. Fıkra scriptini az önce yaptım. Free template kullandım arayüz olarak. Admin paneli yoktur. Fıkralara puanlama sistemide yaptım. Site içindeki linkler seoya uyumlu haldedir. İletişim ve reklam sayfalarını kendiniz yapabilirsiniz.

Hediye ettiğim fıkra db ve scriptinin demo adresi: http://simaniac.com/serozfikra/

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
piyasayı düşürme derim fiyatların uygun 100 ytl ye 2 script bence ucuz dikkat et derim.
alıcı adam 200 e de alır dikkat biraz:)

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya :| sıkıntıda olmasam script yapıp satmaylada uğraşmamda acayip sıkışığım normalde script satmam, uğraşmam böyle

belki talep artar dedim :/ neyse alan alır artık napayım

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Taslak 2 ve Taslak 3 ile birlikte 2 adet script Satılmıştır.

Son 3 adet kaldı.

Taslak1
Taslak4
Taslak5

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5